Селезнева Влада Владиславовна

Селезнева Влада Владиславовна

Селезнева Влада Владиславовна

  • Отоларинголог
5,0
Rated 5 out of 5
(5) відгуків

Врач-отоларинголог высшей категории. Стаж работы 5 лет.


Образование

  • 2010-2016 г. — Харьковский Национальный Медицинский Университет, специальность «лечебное дело».
  • 2016-2018 г. — прохождение интернатуры на базе Харьковской медицинской академии последипломного образования и КНП «МКБ №30» ХМР по специальности отоларингология.
  • 2020 г. — повышение квалификации по Харьковской медицинской академии последипломного образования по специальности детская отоларингология.
  • 2021 г. — прохождение тематического усовершенствования на базе Харьковской медицинской академии последипломного образования: Современные проблемы отоларингологии и новые методы немедикаментозного лечения (крио, ультразвуковая, лазерная хирургия).

Опыт работы

  • 2018-2019 г. — врач отоларинголог в отделении ургентной помощи КНП «МКБ №30» ХМР.
  • 2019 г. — по настоящее время – врач отоларинголог в отделении стационара 2-го клинического отделения с гнойной патологией для взрослых.
  • 2020-2022 г. — детский и взрослый врач, отоларинголог в частной клинике.

Записатися до отоларинголога в Харкові на зручне для вас час завжди можна в медичний центр b-healthy clinic. Телефонуйте або залишайте заявку онлайн.

Область деятельности


Отзывы

Оставить отзыв

Татьяна
Rated 5 out of 5
4 февраля, 2024

Моїй мамі 90 років! І вона прикута до ліжка! Останні декілька місяців майже нічого не чула( не мій голос, ні телефонні дзвінки, ні телевізор) . Куди ми тільки не звертались в нашому дуже великому місті Харкові!!!! Але жодна приватна медична установа не погодилась надати нам таку послугу, як виклик лікаря Лор додому з обов,язиковим промиванням вух! Я була дуже разочаровпна не тільки тим, що в місці міліоннику неможливо скористатися такою послугою, але також тим , що мама нічого не чула( що дуже псувала їй і так нелегке її життя!!) По рекомендації знайомих звернулась до медичного центру be-healthy, і вже на другий день до нас додому приїхала лікар Селезньова Владислава Владиславівна, яка нам дуже сподобалась, як людина і як професіонал! Вона довго возилась з мамою, але вушки промиті, турундочеі встановлені!!! Мама чує!!!! Мама счастлива! Вона чує телефонні дзвінки, вона дивиться і чує телевізор, вона спілкується зі мною!!! Дуже дякую Селезньвій Владиславі Владиславівні і керівництву медичного центру за професіоналізм і за те , що не відмовили, почули нашу проблему і так якісно і бистро її вирішили!!!

Ответ от Медицинский центр b-healthy clinic

Шановна пані Тетяна! Дуже дякуємо за ваш відгук і за велику оцінку нашої праці! Так ми з вами цілком згодні, що в цей непростий час( війна в країні, відсутність лікарів і відповідно неукомплектовпнісь кадрів) дуже непросто скористатися послугою виклик лікаря додому) Але лікар Селезньова Владислава Владиславівна не тільки професійна лікарка, але дуже порядна людина! І коли вона почула , що 90 річна жіночка не чує і з цього приводу дуже страждає, вона одразу погодилась надати медичну допомогу вашій мамі! Здоров‘я вам і вашим близьким! З повагою керівник медичного центру Ганна Семеренко

Ганна
Rated 5 out of 5
4 февраля, 2024

Сьогодні були на консультації у Влади Владиславівні! За один сеанс пролікували вушка доньці!Дитина вийшла з посмішкою!Лікар дуже уважна,надала всю необхідну інформацію!Дуже Вам вдячні!!!!Клініка дуже гарна!

Ответ от Медицинский центр b-healthy clinic

Пані, Ганна. Дякуємо за відгук! Ми дуже серйозно відносимся до набору кадрів! Владислава Владиславівна Селезньова практикуючий лікар, вона працює в лікарні і має навики лікування важких паціентів! Дуже приемно , що ваша дитина отримала лікувальну послугу і при цьому не зіпсувала собі настрій! Керівник медичного центру Ганна Семеренко

Лідія
Rated 5 out of 5
10 июля, 2023

Щиро дякую Владі Владиславовні за професійний,швидкий прийом моєї дитини. Записатися заздалегідь не могли, але лікар нас все одно прийняв, навіть, після закінчення свого робочого часу. Тому ми змогли вчасно розпочати лікування. Дитині в той же день стало набагато легче. Дякую!

Ответ от Медицинский центр b-healthy clinic

Здравствуйте, Лідія! Благодарим за высокую оценку работы наших специалистов.

Рустам
Rated 5 out of 5
28 мая, 2023

Выражаю огромную благодарность Владе за экспертность и знание своего дела. Это единственный врач к которому я попал в воскресенье. Сделали анализы сразу, выявили проблему и в тот же день ее решили. Спасибо еще раз, выдайте ей премию)

Ответ от Медицинский центр b-healthy clinic

Спасибо за отзыв

Вадим
Rated 5 out of 5
29 марта, 2023

Селезньова Влада Владиславівна отличный специалист, лечение помогло, проблема решилась в первый же день:) Остались только хорошие впечатления от приёма.

Ответ от Медицинский центр b-healthy clinic

Дякуємо за відгук