Селезньова Влада Владиславівна

Селезньова Влада Владиславівна

Селезньова Влада Владиславівна

  • Отоларинголог
5,0
Rated 5 out of 5
(5) відгуків

Лікар-отоларинголог вищої категорії. Стаж роботи 5 років.


Освіта

  • 2010-2016 р. – Харківський Національний Медичний Університет, спеціальність “лікувальна справа”.
  • 2016-2018 р. – проходження інтернатури на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти та КНП “МКЛ №30” ХМР за спеціальністю отоларингологія.
  • 2020 р. – підвищення кваліфікації на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти за спеціальністю дитяча отоларингологія.
  • 2021 р. – проходження тематичного удосконалення на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти: Сучасні проблеми отоларингології та нові метода немедикаментозного лікування (кріо, ультразвукова, лазерна хірургія).

Досвід роботи

  • 2018-2019 р. – лікар отоларинголог у відділенні ургентної допомоги КНП «МКЛ №30» ХМР.
  • 2019 р. – по теперішній час – лікар отоларинголог у відділенні стаціонару 2го клінічного відділення з гнійною патологією для дорослих.
  • 2020-2022 р. – дитячий та дорослий лікар отоларинголог у приватній клініці.

Записатися до отоларинголога в Харкові на зручне для вас час завжди можна в медичний центр b-healthy clinic. Телефонуйте або залишайте заявку онлайн.

Галузь діяльності


Відгуки

Залишити відгук

Татьяна
Rated 5 out of 5
4 Лютого, 2024

Моїй мамі 90 років! І вона прикута до ліжка! Останні декілька місяців майже нічого не чула( не мій голос, ні телефонні дзвінки, ні телевізор) . Куди ми тільки не звертались в нашому дуже великому місті Харкові!!!! Але жодна приватна медична установа не погодилась надати нам таку послугу, як виклик лікаря Лор додому з обов,язиковим промиванням вух! Я була дуже разочаровпна не тільки тим, що в місці міліоннику неможливо скористатися такою послугою, але також тим , що мама нічого не чула( що дуже псувала їй і так нелегке її життя!!) По рекомендації знайомих звернулась до медичного центру be-healthy, і вже на другий день до нас додому приїхала лікар Селезньова Владислава Владиславівна, яка нам дуже сподобалась, як людина і як професіонал! Вона довго возилась з мамою, але вушки промиті, турундочеі встановлені!!! Мама чує!!!! Мама счастлива! Вона чує телефонні дзвінки, вона дивиться і чує телевізор, вона спілкується зі мною!!! Дуже дякую Селезньвій Владиславі Владиславівні і керівництву медичного центру за професіоналізм і за те , що не відмовили, почули нашу проблему і так якісно і бистро її вирішили!!!

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Шановна пані Тетяна! Дуже дякуємо за ваш відгук і за велику оцінку нашої праці! Так ми з вами цілком згодні, що в цей непростий час( війна в країні, відсутність лікарів і відповідно неукомплектовпнісь кадрів) дуже непросто скористатися послугою виклик лікаря додому) Але лікар Селезньова Владислава Владиславівна не тільки професійна лікарка, але дуже порядна людина! І коли вона почула , що 90 річна жіночка не чує і з цього приводу дуже страждає, вона одразу погодилась надати медичну допомогу вашій мамі! Здоров‘я вам і вашим близьким! З повагою керівник медичного центру Ганна Семеренко

Ганна
Rated 5 out of 5
4 Лютого, 2024

Сьогодні були на консультації у Влади Владиславівні! За один сеанс пролікували вушка доньці!Дитина вийшла з посмішкою!Лікар дуже уважна,надала всю необхідну інформацію!Дуже Вам вдячні!!!!Клініка дуже гарна!

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Пані, Ганна. Дякуємо за відгук! Ми дуже серйозно відносимся до набору кадрів! Владислава Владиславівна Селезньова практикуючий лікар, вона працює в лікарні і має навики лікування важких паціентів! Дуже приемно , що ваша дитина отримала лікувальну послугу і при цьому не зіпсувала собі настрій! Керівник медичного центру Ганна Семеренко

Лідія
Rated 5 out of 5
10 Липня, 2023

Щиро дякую Владі Владиславовні за професійний,швидкий прийом моєї дитини. Записатися заздалегідь не могли, але лікар нас все одно прийняв, навіть, після закінчення свого робочого часу. Тому ми змогли вчасно розпочати лікування. Дитині в той же день стало набагато легче. Дякую!

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Здравствуйте, Лідія! Благодарим за высокую оценку работы наших специалистов.

Рустам
Rated 5 out of 5
28 Травня, 2023

Выражаю огромную благодарность Владе за экспертность и знание своего дела. Это единственный врач к которому я попал в воскресенье. Сделали анализы сразу, выявили проблему и в тот же день ее решили. Спасибо еще раз, выдайте ей премию)

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Спасибо за отзыв

Вадим
Rated 5 out of 5
29 Березня, 2023

Селезньова Влада Владиславівна отличный специалист, лечение помогло, проблема решилась в первый же день:) Остались только хорошие впечатления от приёма.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Дякуємо за відгук