Селезньова Влада Владиславівна

Селезньова Влада Владиславівна

Селезньова Влада Владиславівна

  • Отоларинголог
5,0
Rated 5 out of 5
(3) відгуків

Лікар-отоларинголог вищої категорії. Стаж роботи 5 років.


Освіта

  • 2010-2016 р. – Харківський Національний Медичний Університет, спеціальність “лікувальна справа”.
  • 2016-2018 р. – проходження інтернатури на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти та КНП “МКЛ №30” ХМР за спеціальністю отоларингологія.
  • 2020 р. – підвищення кваліфікації на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти за спеціальністю дитяча отоларингологія.
  • 2021 р. – проходження тематичного удосконалення на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти: Сучасні проблеми отоларингології та нові метода немедикаментозного лікування (кріо, ультразвукова, лазерна хірургія).

Досвід роботи

  • 2018-2019 р. – лікар отоларинголог у відділенні ургентної допомоги КНП «МКЛ №30» ХМР.
  • 2019 р. – по теперішній час – лікар отоларинголог у відділенні стаціонару 2го клінічного відділення з гнійною патологією для дорослих.
  • 2020-2022 р. – дитячий та дорослий лікар отоларинголог у приватній клініці.

Записатися до отоларинголога в Харкові на зручне для вас час завжди можна в медичний центр b-healthy clinic. Телефонуйте або залишайте заявку онлайн.

Галузь діяльності


Відгуки

Залишити відгук

Лідія
Rated 5 out of 5
10 Липня, 2023

Щиро дякую Владі Владиславовні за професійний,швидкий прийом моєї дитини. Записатися заздалегідь не могли, але лікар нас все одно прийняв, навіть, після закінчення свого робочого часу. Тому ми змогли вчасно розпочати лікування. Дитині в той же день стало набагато легче. Дякую!

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Здравствуйте, Лідія! Благодарим за высокую оценку работы наших специалистов.

Рустам
Rated 5 out of 5
28 Травня, 2023

Выражаю огромную благодарность Владе за экспертность и знание своего дела. Это единственный врач к которому я попал в воскресенье. Сделали анализы сразу, выявили проблему и в тот же день ее решили. Спасибо еще раз, выдайте ей премию)

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Спасибо за отзыв

Вадим
Rated 5 out of 5
29 Березня, 2023

Селезньова Влада Владиславівна отличный специалист, лечение помогло, проблема решилась в первый же день:) Остались только хорошие впечатления от приёма.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Дякуємо за відгук