Дерматологія

Дерматолог в Харкові

Дерматолог в Харкові

Дерматолог в Харкові – це лікар вузької спеціалізації, який займається діагностикою, cлеченіем і профілактикою захворюванням шкіри. Шкіра найбільший орган людського організму. В середньому шкірні покриви важать близько 10 кг і мають площу приблизно 2 кв.м. Основна функція шкіри захисна. Шкіра захищає від хімічних або механічних пошкоджень, ультрафіолетового випромінювання. Оберігає від попадання хвороботворних бактерій, бере участь в терморегуляції, виконує дихальну і видільну функцію. Не менш важлива функція шкіри це підтримання гомеостазу.

Послуги у напрямку

Дерматолог в Харкові (Прайс)

 • Консультація дерматолога 500грн
 • Видалення кератом в залежності від розміру і локалізації (кріо, електро або лазер) 400грн
 • Видалення бородавок на кистях впливом кріоагента: в залежності від розміру 400грн
 • Видалення бородавок на стопах впливом кріоагента: в залежності від розміру. 400грн
 • Видалення плоских бородавок на обличчі за одиницю (кріо, лазер) 400грн
 • Видалення папіломи в зоні век за одиницю (кріо) 400грн
 • Видалення контагіозного молюска за одиницю в залежності від локалізації і розміру (кріо) 400грн
 • Видалення дерматофібром і ангиофибром розміром до 5 мм от 500грн
 • Видалення дерматофібром і ангиофибром розміром до 5 мм 400грн
 • Видалення дерматофібром і ангиофибром розміром 5-7 мм 400грн
 • Видалення дерматофібром і ангиофибром розміром вище 7 мм 500грн
 • Кріомасаж голови(при алопеціях ) участок до 3 см 200грн
 • Кріомасаж обличчя 300грн
 • Прижигання дрібних папіллом і ангіом 1-2мм 1 шт(електроексцизія або лазер) 40грн
 • Видалення невуса обличчя (в залежності від локалізаціі і розміру ) 500грн
 • Видалення невуса тулуб і кінцівки 400грн
 • Видалення невуса в зоні статевих органів 600грн
 • Анестезія (з урахуванням анестетика і шприца) 150грн

Як проходить консультація дерматолога

Докладний збір анамнезу включає в себе: уточнення способу життя, основних харчових звичок, особливостей побуту, умов праці. Важливою інформацією для лікаря дерматолога – уточнення контакту з тваринами, прийом медикаментів (яких, як довго, ефект від проведеної терапії).

Огляд шкіри і слизових проходить, як візуально, так і за допомогою апаратів. Обов’язково проводитися огляд шкірних покривів за допомогою лупи (збільшувального скла). Лампа Вуда призначена для діагностики грибкових уражень шкіри. Дерматоскопія – сучасний метод діагностики захворювань шкіри за допомогою дерматоскопи (оптичного приладу).
Після візуального огляду і за допомогою приладів лікар дерматолог ставить діагноз і пропонує дообстеження з метою уточнення діагнозу (якщо в цьому є необхідність).

Які основні діагностичні маніпуляції призначає дерматології

 • тест з клейкою стрічкою – простий метод, за допомогою якого виявляють на шкірі поверхневих паразитів (кліщів)
 • УЗД шкіри
 • лабораторна діагностика, яка включає різні зіскрібки уражених ділянок шкіри, ПЛР дослідження, аналізи крові (клінічні, біохімічні), аллергообследованіе.
 • цитологічні дослідження – суть методу полягає в проведенні Диф.діагностика між пухлинним процесом і не пухлинних, інфекційних та неінфекційних

Які хвороби лікує лікар дерматолог

У нашому медичному центрі приймає лікар дерматолог вищої категорії. Лікар дерматолог володіє сучасними методами електрокоагуляції, електроексцизії і видаляє родимки, папіломи, кондиломи, бородавки. Лікар дерматолог приймає пацієнтом – іноземців та консультує англійською та польською мовами.

Наші Лікарі

Відгуки

Залишити відгук

Алексей
Rated 5 out of 5
28 Березня, 2024

Что поразило,что можно с врачом достаточно долго поговорить 🙂 отличный хирург, со сложным заболеванем был, во-первых, вдохновил немножко жизни в меня, а во-вторых, я понял, что перевязка может быть по -другому,:-))) не так, как в 17 больнице с с ее садистами, не приведи боже другому

Елена
Rated 5 out of 5
4 Лютого, 2024

Дуже задоволена лікарем Сорокіним Романом Вячеславивичем, який видалив мені папіломи! Професійна і позитивна людина! Також сподобалась концепція клініки, що коли лікар консультує і в цей же час видаляє, то кошти за консультацію кліника не бере! Для мене пенсіонерки це було дуже приемно і несподіванно! Медична установа b-healthy clinic, справила дуже гарне враження! Дякую за допомогу!

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Шановна пані Олена! Вдячні вам за відгук! Нам дуже приемно, що послуга видалення папілом лікарем Сорокіним Романом Вячеславовичем вам сподобалась! Також приемно, що ви оцінили нашу концепцію ( коли лікар консультує і в межах прийому видаляє папіломи, то за консультацію ми кошти не беремо)! Здоров‘я вам та вашим рідним!

З повагою керівник медичного центру Ганна Семеренко

Дарья
Rated 5 out of 5
22 Вересня, 2023

Была на приёме у Романа Вячеславовича с дочкой в августе по рекомендации моей мамы, которая осталась им очень довольна. Что главное хотелось бы отметить – это то,что человек живёт своим делом, своей профессией,и,как следствие, назначает только действительно необходимое,,а не морочит голову. Если коротко: всё по- существу, без обмана,без лишних денежных трат и времени, очень приятный,с чувством юмора специалист. И маме моей он тоже помог в первый же день обращения! Огромная ему благодарность и отдельная благодарность клинике за таких прекрасных специалистов:))))

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Доброго дня. Вдячні за відгук. Раді, що у Вас залишилися позитивні враження від прийому. Бажаємо Вам міцного здоров’я та всього найкращого.

Иван
Rated 5 out of 5
3 Червня, 2023

На прием приходить одно удовольствие, врач с юмором) И лечится веселее

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Добрый день, Иван. Спасибо, что поделились своими впечатлениями. Мнение пациентов для нас очень важно. Рады, что Вы остались довольны приемом.

Кирилл
Rated 5 out of 5
14 Травня, 2023

К данному специалисту обращаюсь не в первый раз. Доктор уважительный. Александр Анатольевич меня выслушал и объяснил, что делать дальше. Порекомендовал бы этого врача другим пациентам.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Спасибо за отзыв.