Дерматологія

Дерматолог в Харкові

Дерматолог в Харкові

Дерматолог в Харкові – це лікар вузької спеціалізації, який займається діагностикою, cлеченіем і профілактикою захворюванням шкіри. Шкіра найбільший орган людського організму. В середньому шкірні покриви важать близько 10 кг і мають площу приблизно 2 кв.м. Основна функція шкіри захисна. Шкіра захищає від хімічних або механічних пошкоджень, ультрафіолетового випромінювання. Оберігає від попадання хвороботворних бактерій, бере участь в терморегуляції, виконує дихальну і видільну функцію. Не менш важлива функція шкіри це підтримання гомеостазу.

Послуги у напрямку

Дерматолог в Харкові (Прайс)

 • Консультація дерматолога 500грн
 • Видалення кератом в залежності від розміру і локалізації (кріо, електро або лазер) 400грн
 • Видалення бородавок на кистях впливом кріоагента: в залежності від розміру 400грн
 • Видалення бородавок на стопах впливом кріоагента: в залежності від розміру. 400грн
 • Видалення плоских бородавок на обличчі за одиницю (кріо, лазер) 400грн
 • Видалення папіломи в зоні век за одиницю (кріо) 400грн
 • Видалення контагіозного молюска за одиницю в залежності від локалізації і розміру (кріо) 400грн
 • Видалення дерматофібром і ангиофибром розміром до 5 мм от 500грн
 • Видалення дерматофібром і ангиофибром розміром до 5 мм 400грн
 • Видалення дерматофібром і ангиофибром розміром 5-7 мм 400грн
 • Видалення дерматофібром і ангиофибром розміром вище 7 мм 500грн
 • Кріомасаж голови(при алопеціях ) участок до 3 см 200грн
 • Кріомасаж обличчя 300грн
 • Прижигання дрібних папіллом і ангіом 1-2мм 1 шт(електроексцизія або лазер) 40грн
 • Видалення невуса обличчя (в залежності від локалізаціі і розміру ) 500грн
 • Видалення невуса тулуб і кінцівки 400грн
 • Видалення невуса в зоні статевих органів 600грн
 • Анестезія (з урахуванням анестетика і шприца) 150грн

Як проходить консультація дерматолога

Докладний збір анамнезу включає в себе: уточнення способу життя, основних харчових звичок, особливостей побуту, умов праці. Важливою інформацією для лікаря дерматолога – уточнення контакту з тваринами, прийом медикаментів (яких, як довго, ефект від проведеної терапії).

Огляд шкіри і слизових проходить, як візуально, так і за допомогою апаратів. Обов’язково проводитися огляд шкірних покривів за допомогою лупи (збільшувального скла). Лампа Вуда призначена для діагностики грибкових уражень шкіри. Дерматоскопія – сучасний метод діагностики захворювань шкіри за допомогою дерматоскопи (оптичного приладу).
Після візуального огляду і за допомогою приладів лікар дерматолог ставить діагноз і пропонує дообстеження з метою уточнення діагнозу (якщо в цьому є необхідність).

Які основні діагностичні маніпуляції призначає дерматології

 • тест з клейкою стрічкою – простий метод, за допомогою якого виявляють на шкірі поверхневих паразитів (кліщів)
 • УЗД шкіри
 • лабораторна діагностика, яка включає різні зіскрібки уражених ділянок шкіри, ПЛР дослідження, аналізи крові (клінічні, біохімічні), аллергообследованіе.
 • цитологічні дослідження – суть методу полягає в проведенні Диф.діагностика між пухлинним процесом і не пухлинних, інфекційних та неінфекційних

Які хвороби лікує лікар дерматолог

У нашому медичному центрі приймає лікар дерматолог вищої категорії. Лікар дерматолог володіє сучасними методами електрокоагуляції, електроексцизії і видаляє родимки, папіломи, кондиломи, бородавки. Лікар дерматолог приймає пацієнтом – іноземців та консультує англійською та польською мовами.

Наші Лікарі

Відгуки

Залишити відгук

Дарья
Rated 5 out of 5
22 Вересня, 2023

Была на приёме у Романа Вячеславовича с дочкой в августе по рекомендации моей мамы, которая осталась им очень довольна. Что главное хотелось бы отметить – это то,что человек живёт своим делом, своей профессией,и,как следствие, назначает только действительно необходимое,,а не морочит голову. Если коротко: всё по- существу, без обмана,без лишних денежных трат и времени, очень приятный,с чувством юмора специалист. И маме моей он тоже помог в первый же день обращения! Огромная ему благодарность и отдельная благодарность клинике за таких прекрасных специалистов:))))

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Доброго дня. Вдячні за відгук. Раді, що у Вас залишилися позитивні враження від прийому. Бажаємо Вам міцного здоров’я та всього найкращого.

Иван
Rated 5 out of 5
3 Червня, 2023

На прием приходить одно удовольствие, врач с юмором) И лечится веселее

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Добрый день, Иван. Спасибо, что поделились своими впечатлениями. Мнение пациентов для нас очень важно. Рады, что Вы остались довольны приемом.

Кирилл
Rated 5 out of 5
14 Травня, 2023

К данному специалисту обращаюсь не в первый раз. Доктор уважительный. Александр Анатольевич меня выслушал и объяснил, что делать дальше. Порекомендовал бы этого врача другим пациентам.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Спасибо за отзыв.

Виктор
Rated 5 out of 5
20 Лютого, 2022

Доктор спокойно, тихо все объясняет. На приеме врач меня направила на УЗИ, дополнительное обследование, выписала направление на анализы. По итогу было назначено предварительное лечение. Приду на повторный прием.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Спасибо за хороший отзыв!

Надежда
Rated 5 out of 5
2 Лютого, 2022

Прекрасный, внимательный врач. Я не могла вылечить свою болезнь два года. Оксана Викторовна помогла мне решить проблему. Этот человек вернул меня к жизни. Я пойду к ней на вторичный прием и буду рекомендовать её. Специалиста выбирала по стажу работы и отзывам. Очень хороший доктор.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Спасибо за хороший отзыв!