Проколювання вух

Проколювання вух в Харкові

Проколювання вух в Харкові

У медичному центрі b-healthy clinic надається дуже популярна послуга прокол вух. Унікальність послуги в нашому центрі полягає в тому, що її проводить лікар педіатр, дана інформація заспокоює батьків і вони повністю довіряють свою дитину нашому дуже доброму і уважному лікаря педіатра. З психологічної точки зору вважається ідеальним віком для проколювання вух – півтора року – це пов’язано з тим, що діти в цьому віці не запам’ятовують біль, яка виникає при проведенні процедури.

Проколювання вух ціна

 • прокол вух
  500грн

Як підготуватися до проколу вух

Крім гігієнічних заходів у вигляді прийняття душу і психологічної підготовки, в інший спосіб підготовки дитина не потребує. Однак варто зазначити, що дуже вдалий час для проколу вух пізня осінь або рання весна з урахуванням відсутності ризику інфікування проколу, небажано робити взимку через травмування вух головним убором. Перед проведенням проколу в нашому медичному центрі вам обов’язково вимірюють температуру.

Як проходить прокол вух

У Харкові в медичному центрі b-healthy clinic сучасним інструментом для проколу вух є пістолет для мочки вуха фірми Studex з насадкою що відповідає розміру сережки. Сережки – це стерильні гвоздики з застібкою. Маніпуляція тривати лічені хвилини і практично безболісна. Перед проведенням проколу вуха , шкіру протирають 76% спиртом і маркують точку проколу асептическим маркером. У пістолет заряджається сережка.

Переваги медичного центру b-healthy clinic:

 • Повне дотримання правил асептики і антисептики, прийнятим в усьому світі;
 • Доктор працює в стерильних рукавичках;
 • У присутності мами доктор відкриває стерильну упаковку з одноразовим комплектом сережок-голок, які виготовлені з якісних матеріалів, які пройшли необхідне тестування;
 • На упаковці нанесено маркування про стерильності;
 • Лікар педіатр працює пістолетом фірми Studex, стерильними сережками-голками фірми Studex зі спеціально заточеним штифтом діаметром 0.9мм, завдяки якому прокол вуха здійснюється швидко з відсутністю будь-яких хворобливих відчуттів;
 • Матеріал для сережок складається з гіпоалергенної медичної сталі високої якості, стійкою до зовнішніх впливів;
 • Безпека маніпуляції полягає в спеціальній конструкції фіксує сережки, завдяки якій сережки не випадають з інструменту і застібаються в потрібному місці виключають будь-яку травму при проведенні даної процедури.

Не можна проколювати вуха при таких захворюваннях:

 • гострі інфекційні процеси;
 • алергічні захворювання в стадії загострення;
 • гематологічні захворювання пов’язані з порушенням згортання крові;
 • вроджені і хронічні захворювання вух.

Постпроцедурний догляд:

З метою попередження інфікування рекомендується обробляти місце проколу з обох сторін перекисом водню в перші 2 тижні 4 рази на день, потім по 2-3 рази на день. Для попадання дезинфікуючого засобу всередину проколу необхідно акуратно повертати сережки. Через 4 дні чистими руками з обов’язковим використанням антисептика 2-3 рази на день з метою профілактики застою і запалення проколу, вростання – необхідно прокручувати сережки навколо своєї осі по хвилині кілька разів на день плавними, акуратними рухами. Небажано знімати сережки протягом шести тижнів після проколу, так як йде формування правильної форми і загоєння каналу для сережки. Гігієнічні процедури (миття голови), не рекомендується дитині в перші три дні після проколу, також не рекомендується чіпати руками. Через 2 тижні можливі водні процедури у вигляді відвідування басейну, водойм, сауну.

У нашому медичному центрі бюджетні ціни. Прокол вух у зручний для вас час, за попереднім записом. До вашої дитини обов’язково буде знайдений індивідуальний підхід.
Якщо незважаючи на дотримання гігієнічних заходів батьками дитини і дотримання правил асептики і антисептики співробітниками медичного центру у дитини з’явилися скарги у вигляді болю, свербіння, гіперемії в місці проколу – медичний центр гарантує консультацію лікаря педіатра, хірурга безкоштовно. При виконанні рекомендацій по правильному догляду за вухами після процедури проколювання, ускладнення виникнути не повинні. Кожна дівчинка мріє бути красивою, подаруйте дитині виконання її маленького бажання.

Відгуки

Залишити відгук

Анна
Rated 5 out of 5
2 Травня, 2023

Спасибо Антонине Сергеевне за такие лёгкие руки, дочка ничего не почувствовали, все было быстро, точно и безболезненно!

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Спасибо за отзыв!