Гастроентерологія

Гастроентеролог Харків

Гастроентеролог Харків

Лікар гастроентеролог в харкові – фахівець в обов’язки якого входить діагностика, профілактика і лікування захворювань шлунково-кишкового тракту.

Органи шлунково-кишкового тракту – це стравохід, шлунок, підшлункова залоза, селезінка, жовчний міхур, кишечник.

Гастроентеролог Харків (Прайс)

 • Консультація гастроентеролога первинна 500грн
 • Консультація гастроентеролога повторна протягом 1 місяця 450грн

За яких клінічних проявах необхідна консультація гастроентеролога в Харкові

 • печія, відрижка, болі в животі.
 • метеоризм, запори, нестійкі випорожнення з грудочками неперетравленої їжі.
 • нудота, блювота.
 • ожиріння, кахексія.

Які хвороби лікує гастроентеролог в харкові

 • гастрит
 • холецистит
 • мезаденит
 • жовчокам’яна хвороба
 • гепатит
 • асцит
 • колит
 • индром раздраженного кишечника
 • цирроз печени
 • панкреатит
 • дискінезію жовчовивідних шляхів
 • виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки
 • дуоденит

Як проходить консультація гастроентеролога в Харкові в медичному центрі b-healthy clinic

Прийом гастроентеролога включає три етапи:

Перший і найважливіший етап – це опитування хворого, уточнення скарг, які пред’являє хворий (наприклад біль у животі або печія з’являються натщесерце або після прийому їжі, який саме їжі, в який час доби і що приносить полегшення). Доктор збирає дуже докладний анамнез захворювання з уточненням характеру харчування, вживання алкоголю, прийому медикаментів. Просить уточнити які хвороби раніше переносив хворий, які операції і особливості. Лікар гастроентеролог проводить огляд пацієнта з вимірюванням артеріального тиску, пульсу, дихання, температури. Спеціаліст звертає увагу на колір шкірних покривів і склер, слизових порожнини рота, язик. Лікар гастроентеролог проводить пальпацію живота з уточненням локалізації болю, розмірів паренхіматозних органів.

Другий етап – це постановка попереднього діагнозу з призначенням обстеження, як інструментального(Узі органів черевної порожнини, яку якісно і бюджетно можна пройти в Харкові в медичному центрі b-healhty clinic). Приємним бонусом для пацієнтів нашої клініки – лікар гастроентеролог, який опитує хворого, уточнюючи скарги і проводить огляд, він же робить ультразвукову діагностику на якісному європейському обладнанні, що має важливе значення для правильної постановки діагнозу. Лабораторну діагностику (клінічний аналіз крові, проби печінки, білковий, жировий обмін, цукор крові, клінічний аналіз сечі, копрологія калу – ось основні аналізи, які призначає лікар-гастроентеролог.

Третій етап – це призначення лікування. Лікар гастроентеролог дуже докладно розповість дієту з особливостями харчування і призначить медикаментозне лікування, санаторно-курортне. На тлі лікування і після отримання результатів обстеження – лікар-гастроентеролог запросить вас на повторний прийом для коригування терапії та подальшого спостереження.

Шановні друзі якщо ви або ваші близькі родичі, діти, батьки і просто хороші знайомі, колеги – відчувають болю в животі, здуття, печію – зверніться на консультацію до гастроентеролога медичний центр b-healhty-clinic.

Послуги у напрямку

Наші Лікарі

Відгуки

Залишити відгук

Ольга
Rated 5 out of 5
9 Жовтня, 2023

Лікуємо сину шлунок, лікар нам подобається, нічого зайвого не назначає, все по ділу

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Вдячні за відгук.

Алена
Rated 5 out of 5
28 Липня, 2023

Спасибо большое за прием! Очень понравилось отношение и подход.Действительно хороший врач!

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Доброго дня. Вдячні за відгук. Раді, що у Вас залишилися позитивні враження від прийому. Бажаємо Вам міцного здоров’я та всього найкращого.

Наталья
Rated 5 out of 5
8 Липня, 2023

Профессиональный, контактный, доброжелательный, внимательный врач. Свое дело знает. Доктор осмотрела, послушала жалобы и назначила соответствующее лечение, понятно все объяснила, ответила на все мои вопросы. Порекомендовала бы ее, так как весьма грамотный специалист.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Благодарим Вас за отзыв!

Владислав
Rated 5 out of 5
2 Липня, 2023

Очень хороший, доброжелательный и отзывчивый врач. Обратился с проблемой кишечника. Юлия Валентиновна все подробно объяснила по моей проблеме, дала общие рекомендации и составила план лечения. Порекомендовал бы этого специалиста другим.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Здравствуйте, Владислав! Спасибо Вам большое за отзыв! Мы рады стараться для каждого пациента и для Вас в частности!

Елена
Rated 5 out of 5
30 Червня, 2023

Приняли меня вовремя. Тарасенко Светлана грамотный и внимательный доктор. Я пришла на прием подготовленная по своей проблеме, со всеми результатами обследований. Я всё ей рассказала. Специалист всё прочел, разъяснил мне и назначил лечение. Я выяснила те вопросы, которые до нее не могла выяснить. Посещением я осталась очень довольна.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Елена, благодарим за отзыв! Надеемся, что каждый визит в клинику b-healthy clinic оставляет у Вас только положительное впечатление!