Фтизіатрія

Фтизиатр в Харькове | Консультация фтизиатра в Харькове

Фтизіатрія у Харкові: невідкладна допомога важкохворим

Фтизіатрія – це розділ медицини, що займається вивченням, діагностикою, лікуванням та профілактикою туберкульозу. Хвороба є однією з 10 основних причин усіх смертей у світі, як серед дорослого населення, так і серед дітей.

Туберкульоз виліковний, але необхідно пам’ятати, що його не можна запускати, інакше це призведе до важких форм і навіть смерті. При підозрах на туберкульоз у дитини слід негайно звернутися до кваліфікованого фтизіатра, який проведе огляд і в разі потреби назначить дієве лікування.

Фтизіатрія у Харкові (Прайс)

 • Консультація фтізіатра 500грн
 • Консультація фтізіатра повторно 450грн
 • Проба Манту 400грн
 • УЗД легенів 500грн

Інфекційне захворювання виникає внаслідок зараження організму паличкою Коха. Найбільш поширеним шляхом передачі туберкульозу є повітряно-крапельний (передається під час кашлю, співу, чхання або розмови).

Імунна система здорової дитини швидко знищує паличку Коха в дихальних шляхах, які є найголовнішою областю ураження. А от ті дітки, в кого імунітет занадто слабкий, навряд чи зможуть побороти мікобактерії.

Коли необхідно записатися на прийом до фтизіатра

До лікаря-фтизіатра у Харкові нашого медичного центру слід обов’язково звернутися, якщо був контакт з людиною, хворою на туберкульоз або хочете, щоб вам розшифрували рентген легень вашої дитини. Також приводами до відвідування спеціаліста являються позитивний результат туберкулінової проби та поява симптомів, схожих на ті, що виникають при захворюванні. До фтизіатра слід звернутися негайно, якщо ви помітили в дитини:

 • різку та значну втрату ваги;
 • відсутність апетиту;
 • сильну пітливість, яка не залежить від часу доби і не є характерною;
 • біль у міжлопатковій області;
 • регулярні приступи сухого кашлю або напади, що супроводжуються виділенням пінистої мокроти чи крові. Кашель посилюється під час глибокого вдиху, після сильного крику чи довготривалої розмови;
 • хрипи, дискомфорт або навіть біль при ковтанні, важке дихання;
 • спадання та зростання температури тіла;
 • швидку стомлюваність, яка підвищується з настанням вечора.

Не треба нехтувати оглядами та плановим проведенням проби Манту. Найчастіше саме під час цих процедур люди дізнаються, що хворіють на туберкульоз.

Як проходить прийом фтизіатра у Харкові

Перед відвідуванням лікаря-фтизіатра ми рекомендуємо зробити рентгенографію грудної клітини. Це полегшить лікарю процес огляду та допоможе пришвидшити встановлення діагнозу. Якщо раніше ваша дитина вже проходила подібне обстеження, візьміть всі результати з собою на прийом. Тоді лікар зможе побачити повну картину дитячого стану.

Під час огляду спеціаліст видає направлення на проходження всіх необхідних обстежень. Наприклад, перед наступним відвідуванням потрібно зробити загальний аналіз крові, рентгенографію (якщо її не робили), шкірну туберкулінову пробу. Також фтизіатр може попросити вас принести мікробіологічний посів сечі або мокротиння, печінкові проби і результати обстеження органів зору. Якщо знадобляться інші методи обстежень, лікар проінформує під час прийому.

Записуйтеся на прийом до дитячого фтизіатра у Харкові в b-healthy clinic

У нашому медичному центрі хворих на туберкульоз приймає лікар-фтизіатр з великим стажем роботи. Спеціаліст дуже відповідально ставиться до виконання своїх обов’язків, виділяє достатньо часу кожному маленькому пацієнту, уважно проводить огляд. Не зволікайте відвідуванням лікаря, якщо маєте підозри щодо стану здоров’я. Записуйтеся на прийом за вказаним на сайті телефоном.

Послуги у напрямку

Наші Лікарі

Відгуки

Залишити відгук

Елена
Rated 5 out of 5
9 Січня, 2023

Все по делу, ничего лишнего. Спасибо! Рекомендую!

Юля
Rated 5 out of 5
15 Червня, 2021

Были с ребенком на приеме в b-healthy clinic у фтизиатра Калиновской Валентины Владимировны. Очень понравилось, она грамотная и внимательная доктор! Помогла разобраться с нашей проблемой. Спасибо большое!

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Вам спасибо. Всегда рады помочь!