Нефрологія

Нефролог в Харькове | Консультация нефролога в Харькове

Нефролог в Харкові у b-healthy clinic: кажемо «Ні» нирковим хворобам

Нефрологія в Харкові – галузь медицини, що вивчає анатомію та фізіологію нирок. Завдяки цінним знанням, лікарі-нефрологи можуть своєчасно виявити причини виникнення нефрологічних захворювань та призначити ліки за необхідністю.

У 50% випадках патології нирок та інших органів сечовидільної системи не мають жодного прояву. Тому дуже важливо регулярно відвідувати кабінет нефролога, щоб виявити захворювання на ранній стадії.

Нефрологія (Прайс)

 • Консультація нефролога первинна 500грн
 • Консультація нефролога повторна впродовж 1 місяця 450грн
 • Виклик нефролога до дому пацієнта (кожні 10км +100грн) 1200грн
 • УЗД нирок 400грн

У нашому центрі b-healthy clinic м. Харків прийом веде кваліфікований лікар-нефролог. Ми допомагаємо вилікувати різні нефрологічні хвороби, проводимо діагностику та надаємо рекомендації щодо профілактики ниркових захворювань. Ви можете записатися на прийом до нефролога в клініці b-healthy clinic або запросити онлайн-консультацію.

Коли треба звернутися до нефролога

Пам’ятайте, що нирки відповідальні за підтримання сольового балансу, виведення токсинів, регуляцію сечовидільної функції. Тобто вони завжди працюють, що призводить до підвищеного навантаження. Якщо ж вони перестають виконувати хоч одну зі своїх функцій, це одразу позначається на самопочутті людини. Спричинити проблеми з нирками може елементарне переохолодження, порушення водного режиму, стрес, незбалансоване харчування.

Дуже важливо записатися на прийом до нефролога, якщо в вас є такі симптоми:

 • Хворобливі позиви до сечовипускання.
 • Нетримання сечі, її збільшення або, навпаки, зменшення.
 • Пронизливий біль в попереку з іррадіацією у живіт.
 • Періодичне підвищення температури, артеріального тиску.
 • Поганий апетит.
 • Блювота, нудота.
 • Зміна кольору шкіри.

Нефрологія вивчає лікування та діагностику таких захворювань нирок: гломерулонефрит, пієлонефрит, діабетична та сечокам’яна хвороба, полікістоз нирок, ниркова недостатність. Вони є небезпечними для життя людини та можуть серйозно вплинути на самопочуття.

Як проходить консультація нефролога в Харкові у b-healthy clinic

Під чай прийому нефролог нашого медичного центру м. Харків обов’язково збирає анамнез, щоб оцінити симптоматику та визначити тривалість хвороби. Також наш спеціаліст дізнається про особливості організму пацієнта, бо це дуже важливо для визначення типу лікування.

Якщо необхідно, лікар призначає додаткову діагностику, яка допомагає поставити точний діагноз:

 • Аналіз сечі та крові (клінічний та біохімічний).
 • Бактеріологічний посів сечі.
 • УЗД нирок.
 • КТ або МРТ.
 • Біопсія нирок та інше.

У нашому медичному центрі є необхідне обладнання для проведення УЗД, а також маніпуляційний кабінет для забору крові. Лікар детально розшифровує результати досліджень, та на їх підставі обирає тип терапії.

Як записатися на прийом до нефролога у Харкові

Щоб отримати компетентну консультацію нашого лікаря, вам необхідно зателефонувати до клініки або заповнити заявку на сайті. Нагадуємо, що в нас можна пройти онлайн-консультацію, щоб отримати відповіді на всі запитання від кваліфікованого фахівця, не відвідуючи медичний центр.

Піклуйтеся про своє здоров’я та не давайте жодного шансу нефрологічним хворобам зламати вас. Разом з нашим лікарем ви можете швидко позбутися неприємних симптомів та відновити роботу нирок. За що вони звичайно скажуть вам «спасибі» у вигляді гарного самопочуття та відсутності будь-яких ознак захворювання.

Послуги у напрямку

Наші Лікарі

Відгуки

Залишити відгук

Павло
Rated 5 out of 5
6 Січня, 2024

Неллі Янівна)) врятувала життя моєму дяді, якому 53 роки. Безмежно вдячний також лікуючому лікарю Марії Анатоліївні клініки Фрезеніус хронічного гемодіалізу.

Клініка супер сучасна, обстановка ідеальна, колектив як рідні люди.

Марина
Rated 5 out of 5
11 Травня, 2023

Огромная благодарность пульмонологу Анне Ивановне! Спасла моего 9месячного малыша. После обратились и со старшим ребенком.Грамотный, квалифицированный специалист! Теперь только к ней.

Лариса
Rated 5 out of 5
26 Січня, 2023

Прием прошел отлично. Нелли Яновна очень компетентный и внимательный врач. Она не торопила меня, уделила достаточно времени на приеме. По итогу доктор выслушала меня и назначила лечение.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Здравствуйте, Лариса! Огромное спасибо за позитивный отзыв!

Сергей
Rated 5 out of 5
11 Січня, 2023

Я был на первичном приеме с мамой. Врач отлично всё объяснила и проверила. Назначила лечение, дала направление на узи и анализы. Пока результата нет. Будем повторно к ней обращаться с результатами исследований.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Здравствуйте, Сергей! Мы рады, что Вам понравилось обслуживание в нашей клинике!

Мария
Rated 5 out of 5
21 Грудня, 2022

Нелли Яновна выдала мне назначение на лечение, потому что я пришла уже с готовыми анализами. Она доступно объяснила все свои рекомендации. При необходимости я снова обращусь к ней и рекомендую этого специалиста.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Здравствуйте, Мария! Спасибо Вам большое за отзыв! Мы рады стараться для каждого пациента и для Вас в частности!