УЗД серця дитині

УЗД серця дитині в Харкові

УЗД серця дитині в Харкові

УЗД серця дитині в Харкові (ехокардіографія) – це сучасний, безпечний безболісний, точний метод діагностики патології серцево-судинної системи в реальному часі, що дає можливість оцінити функціональні та органічні ураження серця, скоротливість серця, оцінити стан клапанного апарату. Лікар при проведенні УЗД серця у дитини оцінює не тільки будову серця, но і работу цього дуже важливого органу. Для проведення УЗД серця дитина не потребує ніякої підготовки. У зв’язку з повним відсутністю дії випромінювання на організм дитини візуалізацію серця при необхідності можна проводити декілька разів на добу (в покої коли дитина спить і після фізичного навантаження)

УЗД серця дитині ціна

  • УЗД серця дитині
    550грн

Які скарги дитини спонукають батьків або лікарів провести УЗД серця дитині?

По перше з метою профілактики та ранньої діагностики необхідно провести всім дітям до року. Також перед відвідуванням дитячого садочку та школи усі діти, котрі займаються спортом щорічно проходять ультразвукове дослідження серця. Якщо ваша дитина має задишку в спокої або при фізичному навантаженні, якщо дитину періодично бентежать болі у грудній клітці, якщо ваш малюк дуже бистро втомлюється, має підвищену пітливість або періодично має запаморочення – дитині дуже срочно необхідно провести ультразвукове дослідження серця з метою виявлення вроджених вад розвитку серцево-судинної системи.

При плановому огляді лікар педіатр при аускультації серця вислухав шуми у серці-необхідно провести ультразвукове дослідження серця. Якщо малюк народився передчасно або погано прибавляє в масі, має цианоз носогубного трикутника-такій дитині також показано ЕХО серця.

Якщо ваша дитина перехворіла інфекційним захворюванням (наприклад ангіною чи скарлатиною) вашій дитині також необхідно динамічне спостереження лікаря і ультразвукове дослідження серця.

Якщо у вашій родині є родичі, котрі мають кардіологічні захворювання слідкуйте за серцем вашою дитини і проходьте своєчасну діагностику ультразвукову серця.

Як проходить діагностична процедура Ультразвукової діагностики серця у дитини?

Впродовж 15-20 хвилин після нанесення геля на шкіру грудної клітки лікар пересуває датчик і вимірює розміри серцевих порожнин, оцінює стан клапанів та сосудів. Дитина лежить на спині або на руках у батьків.

Які хвороби діагностує лікар при ультразвуковому дослідженні серця у дитини?

  • вроджені або набуті вади серця;
  • відхилення в роботі міокарда;
  • аномалії клапанів та судин;
  • підвищення тиску в легеневій артерії;

Переваги проходження ультразвукового обстеження серця дитині в місті Харкові в медичному центрі b-healthy clinic?

В медичному центрі дослідження проводить лікар вищої категорії Кяримов Рустам Исмаилович, єксперт ультразвукової діагностики дітей, діагностика проходить на аппараті високого класу.

Послуги

Наші Лікарі

Відгуки

Залишити відгук

Александр
Rated 5 out of 5
17 Січня, 2023

Очень хороший врач, давно у него наблюдаемся, грамотный специалист.

Егор
Rated 5 out of 5
22 Грудня, 2022

Все прошло хорошо, остались полностью довольны.

Вера
Rated 5 out of 5
2 Жовтня, 2022

Доктор очень качественно проводит диагностику. Уже давно у него наблюдаемся. Очень довольны консультацией.

Павел
Rated 5 out of 5
13 Вересня, 2022

Дочку обследовал быстро, по врачу сразу видно, что он профессионал своего дела.

Божена
Rated 5 out of 5
28 Серпня, 2022

Отличный врач!!! Спокойно ответил на все вопросы!!!Спасибо!!!