Кольпоскопія

Кольпоскопия в Харькове | Кольпоскопия шейки матки в Харькове

Кольпоскопія в Харкові – доступний метод діагностики хвороб матки

Кольпоскопія – гінекологічне обстеження, під час якого лікар-гінеколог виконує огляд шийки матки, стінок піхви за допомогою кольпоскопа. Це сучасний прилад, що складається з бінокуляра і світлових фільтрів. Він збільшує зображення до 40 разів, дозволяє виявити ерозію шийки матки, дисплазію і онкологічні захворювання на ранніх стадіях.

Пройти кольпоскопію в Харкові можна в медичному центрі b-healthy clinic. Запис до фахівця проводиться в зручний для пацієнта час.

Кольпоскопія (Прайс)

  • Кольпоскопія 500грн

Показання для проведення кольпоскопії

Кожна жінка, яка турбується про своє здоров’я, повинна проходити щорічний огляд у лікаря-гінеколога. Багато захворювань проходять безсимптомно. Але якщо з’явилися скарги, не варто відкладати візит до фахівця. Показаннями для проходження кольпоскопії в Харкові (медичний центр b-healthy clinic) можуть бути:

  • біль під час статевого акту;
  • хворобливі відчуття внизу живота;
  • поява виділень з неприємним запахом;
  • генітальні кондиломи;
  • ерозії;

Як підготуватися до обстеження

Щоб пройти кольпоскопію в Харкові, за 2-3 дні до процедури небажано займатися сексом. Потрібно відмовитися від спринцювання, використання будь-яких інших вагінальних маніпуляцій. Бажано проводити обстеження через 1-2 дні після закінчення менструації або за 3-4 дні до початку нового циклу.

Чи є протипоказання

Якщо брати до уваги простоту, безпеку та безболісність процедури, у неї немає серйозних протипоказань. Зате є ряд обмежень, які потрібно враховувати:

  • будь-які кровотечі – в тому числі менструальні;
  • перші 6-8 тижнів після народження дитини;
  • запальний процес в стадії загострення;

Кольпоскопія в b-healthy clinic: своєчасна діагностика, ефективне лікування

10% новоутворень у жінок припадає на рак шийки матки. Своєчасна діагностика та лікування допомагають запобігти розвитку онкології. Якщо під час гінекологічного огляду лікар помітить зміни слизової оболонки, він направить жінку на кольпоскопію, УЗД органів малого таза (дізнатися вартість цих послуг можна за телефоном або на сайті). Даний метод допоможе виявити ерозії, ендометріоз та інші патології.

Для проведення кольпоскопії в Харкові фахівці медичного центру b-healthy clinic використовують новітнє обладнання-кольпоскоп MK-300. Завдяки йому, обстеження проходить швидко, безболісно і максимально інформативно. У кольпоскопі МК-300 застосовуються німецькі лінзи Schott. Вони гарантують чітке та якісне зображення, яке виводиться на екран монітора. Дану процедуру можна виконувати і під час вагітності – вона ніяк не впливає на стан плода, здатність до зачаття.

У вас залишились питання, як проводиться кольпоскопія в Харкові, потрібно записатися до лікаря-гінеколога? Скористайтеся формою зворотного зв’язку на сайті чи телефонуйте – ми завжди на зв’язку в робочий час.

Наші Лікарі

Відгуки

Залишити відгук