Ірада Мамед-заде Юсіф-кізі

Ірада Мамед-заде Юсіф-кізі

Ірада Мамед-заде Юсіф-кізі

  • Лікар Гінеколог(Узист)
5,0
Rated 5 out of 5
(4) відгуків

Лікар першої категорії. Стаж роботи – 12 років.


Скільки коштує консультація гінеколога, ціни на прийом гінеколога

  • Консультація гінеколога первинна
    500грн
  • Повторна консультація лікаря гінеколога
    450грн

Для кожної жінки здоров’я репродуктивної системи має найважливіше значення. Воно як впливає фізичне самопочуття, а й безпосередньо з якістю життя, плануванням сім’ї та самопочуттям загалом. У таких важливих питаннях незамінним помічником стає кваліфікований лікар-гінеколог. Ірада Мамед-заде Юсіф-кізі – це досвідчений фахівець, який прихильний до принципів професіоналізму та турботи про здоров’я своїх пацієнток.

Професійний досвід:

Ірада Мамед-заде Юсіф-кізі – гінеколог із багаторічним стажем роботи. За роки своєї практики вона набула великих знань і досвіду в галузі гінекології, що робить її одним з найкращих фахівців у своїй галузі. Прагнення до самовдосконалення та постійне вивчення нових методів лікування дозволяють Іраді Мамед-заде бути в курсі останніх медичних досягнень та надавати своїм пацієнткам лікування на найвищому рівні.

Області експертизи:

Як гінеколог, Ірада Мамед-заде спеціалізується на широкому спектрі жіночих захворювань та проблем, включаючи рутинні огляди та консультації, діагностику та лікування запальних захворювань, порушень менструального циклу, ендометріозу, міоми, а також надає професійну підтримку при плануванні та веденні вагітності.

Індивідуальний підхід:

Однією з головних цінностей Іради Мамед-заде є індивідуальний підхід до кожної пацієнтки. Вона слухає, враховує особливості організму та способу життя кожної жінки, щоб розробити оптимальний план лікування. Довіра та комфорт пацієнток – це основа успішного лікування, і в цьому Ірада Мамед-заде виявляє визначні навички лікаря та чуйного співрозмовника.

Сучасне обладнання та методи лікування:

Крім великого досвіду, Ірада Мамед-заде Юсіф-кізі має сучасне медичне обладнання, яке дозволяє точно та своєчасно діагностувати різні захворювання та застосовувати передові методи лікування. Вона дотримується передових стандартів та застосовує лише перевірені часом та ефективні методики.

Довіра та подяка пацієнток:

Ірада Мамед-заде Юсіф-кізі заслужила визнання та подяку своїх пацієнток за якісне та доброзичливе ставлення, професіоналізм та турботу про здоров’я кожної жінки. Її імені довіряють багато хто, і відгуки про неї є найкращим підтвердженням її видатних здібностей та медичних досягнень.

Лікар-гінеколог Ірада Мамед-заде Юсіф-кізі – це висококваліфікований фахівець, який поєднав у собі професіоналізм, досвід та турботу про здоров’я своїх пацієнток. Її унікальний індивідуальний підхід, сучасне обладнання та постійне прагнення до самовдосконалення роблять її незамінним союзником у підтримці здоров’я та якості життя кожної жінки.

Галузь діяльності


Послуги у напрямку

Відгуки

Залишити відгук

Юлія
Rated 5 out of 5
3 Грудня, 2023

Сподобалась клініка – привітний персонал, чисто, затишно. Особлива подяка лікарю з великої літери, гінекологу, з якою я протягом декількох років – Іраді Мамед-заде. Вона дуже чуйна людина і компетентний лікар, завжди вислухає, призначить адекватне лікування. Були певні проблеми по гінекології, які вдалося подолати завдяки саме їй.

Наталья
Rated 5 out of 5
17 Липня, 2023

Доктор внимательно меня выслушала, осмотрела, назначила необходимые анализы и УЗИ. Лечение пока что одним препаратом, далее по результатам исследований будет ясен алгоритм действий. Врач мне очень понравился. Была у нее впервые. Думаю, что буду к ней ходить. Я ожидаю, что лечение, которое назначит доктор, мне поможет. Первое впечатление у меня хорошее.

Ирина
Rated 5 out of 5
7 Червня, 2023

Специалист сделала все, чтобы мне помочь, дала необходимые рекомендации, я осталась довольна. Буду продолжать с ней работать.

Елена
Rated 5 out of 5
22 Травня, 2023

У меня не было никах проблем. Доктор посмотрела на возможные отклонения, дала рекомендации и выписала направление на другую процедуру. Прием прошел приятно и комфортно. Я осталась довольна!