УЗД молочних залоз

УЗД молочних залоз у Харкові

УЗД молочних залоз у Харкові – є найбільш швидким і якісним, безболісним і високо інформативним, безпечним і надійним метод дослідження молочних залоз. Даний метод дослідження актуальне як для профілактичного огляду і практично незамінний для виявлення патологічних змін в тканини молочних залоз при певних скаргах. При проведенні УЗД молочних залоз – оцінюється розміри тканин і її структура (визначається переважання залізистої або жирової тканини в молочній залозі) визначається виявлення пухлиноподібних знахідок або кістозних змін, також дуже популярним методом діагностики є проведення біопсії (забір шматочка ураженої тканини для гістологічного дослідження) під контролем проведення узі молочних залоз для більш точної і якісної діагностики новоутворення, визначення стадії росту пухлини, наявність метастазів з подальшим призначенням якісного і своєчасного лікування. Спеціаліст дуже уважно досліджує регіональні лімфовузли.

УЗД молочних залоз ціна

  • УЗД молочних залоз
    450грн

Підготовка до проведення узі молочних залоз

Ніякої спеціальної підготовки не потрібно, звичайне стандартне проведення гігієнічних заходів, без нанесення косметичних засобів на шкіру молочних залоз, пахвові, надключичні і підключичну область. За дві доби до проведення узі молочних залоз утриматися від відвідування лазні, сауни і теплових процедур, включаючи проведення променевої терапії.

Скарги пацієнтів, які потребують уточнення за допомогою УЗД молочних залоз

  • хворобливість, свербіння, припухлість, зміни кольору шкіри молочної залози, зміна форми і розмірів;
  • патологічні виділення із сосків жінки, яка не є матір’ю, яка годує;
  • під час вагітності та годування груддю;
  • асиметрія, набухання і болючість молочних залоз у осіб чоловічої типу, збільшення пахвових, надключичних і підключичних лімфовузлів;
  • діагностика новоутворень, мастопатії, маститу, кістозних змін;
  • контроль узі молочних залоз після оперативного лікування;

Що дозволяє виявити УЗД молочних залоз

Кіста – порожнина, наповнена рідиною, пов’язана з порушеним гормональним фоном у жінки. В основному має доброякісний характер і в потребує частіше в медикаментозному лікуванні, і рідко в оперативному.

Фіброаденома – доброякісна пухлина молочної залози, зовні нагадує вид вузла. Лікування оперативне.

Новоутворення (рак) – пухлиноподібне утворення не має чітких меж, росте на інші тканини і вражає лімфовузли. За допомогою узд можна визначити точне розташування пухлини, стадію онкологічного процесу.

Як правильно проводити узі молочних залоз

Оптимальний час для проведення узі молочних залоз (5-12 день менструального циклу) – з метою врахування впливу статевих гормонів на залізисту тканину молочних залоз). Але якщо у вас відзначаються скарги у вигляді наявності освіти в молочній залозі, збільшення регіональних лімфовузлів, болі – узі молочних залоз проводитися в будь-який день менструального циклу, при цьому якість дослідження не страждає. У клімактеричному періоді у жінок узі молочних залоз можна проводити в будь-який день без обмеження.
Жінка лягати на кушетку і піднімає руки, фахівець наносить на шкіру досліджуваної області гіпоалергенний гель, сканує, видає висновок. Процедура триватиме 30 хв. Дослідження не приносить ніяких больових і неприємних відчуттів.

Переваги проведення узі молочних залоз перед іншими методами

Немає ніяких обмежень за віком, статтю, кількістю з урахуванням повної безпеки та відсутності променевого навантаження. Швидке високо інформативне дослідження з видачею результату відразу після проведення узі. Повна відсутність протипоказань (дослідження можна проводити вагітним, жінкам, що годують). Більш інформативне і безпечне, ніж мамографія. Дослідження не займає багато часу і має невисоку вартість.

Шановні жінки дослідження з метою виключення захворювання на ранній стадії і своєчасно розпочатого лікування необхідно проводити один раз на рік.

Наші Лікарі

Відгуки

Залишити відгук