УЗД при вагітності

УЗД при вагітності в Харкові

УЗД при вагітності в Харкові

УЗД при вагітності в Харкові – дуже важливе і діагностично значуще пренатальне дослідження плоду для виключення аномалії розвитку органів і вирішенні питання про тактику розродження. При узі вагітних – визначають колір навколоплідних вод, оцінює доктор функціональне і анатомічні особливості матки, плаценти, пуповини. Перше УЗД при настанні вагітності можна проводити в передбачуваний термін вже з трьох тижнів вагітності. Проводиться трансвагинально вагінальним датчиком. Доктор відповідає на питання: чи вагітна жінка одним плодом або вагітність багатоплідна, а також фахівець дуже уважно оцінює серцебиття плода.

За всі дев’ять місяців вагітності – узд проводитися три рази. Перше УЗД при настанні вагітності лікарі рекомендують проводити в терміні з 11 по 14 тиждень (це перший скринінг першого триместру вагітних). Другий скрініга проводитися в терміні вагітності 18-21 тиждень. Третій скринінг в терміні вагітності 30-34 тижнів.

УЗД при вагітності ціна

 • УЗД плоду 1 3D (11-14 тижні)
  850грн
 • УЗД плоду 2 3D (18-21 тижні)
  1000грн
 • УЗД плоду 3 3D (30-34 тижні)
  1000грн

Перший триместр вагітності та особливості ультразвукової діагностики

Триває з останнього дня місячних до завершення 13 тижні. При проведенні УЗД першого триместру доктор бачить сформованими практично всі внутрішні органи плоду, функціонує система кровообігу.

Лікар фахівець визначає:

 • точний термін вагітності;
 • розміри дитинку: окружність голови, розмір кінцівок;
 • оцінює симетричність головного мозку;
 • дуже уважно фахівець вимірює ширину шийно – комірного простору, будь-які зміни яких свідчать про анамаліях розвитку дитини;
 • оцінюється куприка – тім’яної розмір;
 • проводитися дуже уважне дослідження матки (будова, тонус і уточнюється відсутність аномалій матки (які можуть негативно впливати на ріст і розвиток плода);

Другий скринінг плода і його ультразвукові тонкощі

Проводитися в терміні вагітності 18-21 тиждень. Завданням узі плода в цьому терміні розвитку є ретельне дослідження з метою виключення аномалій розвитку органів плоду. Доктор оцінює точні розміри плода, розміри органів, кінцівок і уточнює відповідність терміну вагітності (чи немає затримки? І з чим пов’язаний цей порок розвитку?). Обов’язково фахівець оцінює ступінь зрілості плаценти, її розмір і локалізацію. Чи не залишає без уваги і діагностику навколоплідних вод оцінюючи многоводие або маловоддя або описує фахівець абсолютну норму. Cосуди пуповини піддаються ретельному дослідженню (їх в нормі 3). Оцінюється довжина шийки матки, ширина цервікального каналу. Дитина важить 400-500 гр, зростання дитинку-22-27 см. Доктор покаже личко малюка і вважатиме пальчики і все це покаже майбутнім батькам. І родзинкою даного дослідження другого триместру вагітності – це визначення статі ребенка. щасливі посмішки майбутніх батьків!!!!

УЗД скринінг третього триместру вагітності

До третього триместру всі внутрішні органи і системи сформувалися повністю. Дитинка в утробі матері росте і розвивається. Доктор оцінює розміри плоду і відповідність терміну вагітності, дихальну і рухову активність. Оцінює його загальний розвиток, розташування його в матці. Проводить доплерографію судин пуповини, матки, судинах плода. Проводить ультразвукову діагностику плаценти, уважно вивчає можливі обвиття дитини пуповиною, кількість і характер навколоплідних вод, передлежання дитини і з урахуванням всіх діагностичних знахідок доктор рекомендує шлях розродження – самостійний або кесаревого розтину. Також в даному терміні при узі виявляються пороки серця і при настанні родової діяльності у жінки – готова команда професіоналів кардіохірургів, які успішно і найголовніше вчасно прооперують вроджений порок серця. Лікар фахівець оцінює будова легенів, селезінки, нирок. При виявленні гідронефрозу можливо оперативне втручання також відразу після народження або навіть внутрішньоутробно. Значимість узі вагітним в різні терміни вагітності переоцінити неможливо, оскільки багато вроджені вади можна вчасно виправити володіючи інформацією і необхідними знаннями і практичним досвідом.

Наші Лікарі

Відгуки

Залишити відгук

Лариса
Rated 5 out of 5
13 Березня, 2023

Була на скрінінг УЗД у Козьмук Олени Вікторівни, не зважаючи на те, що я забула свою обмінну карту, вона чітко поставила срок та відразу сказала хто буде, дуже гарна, добра людина, професіонал своєї справи, не пошкодувала, що записалася на прийом саме у цю клініку. Доречі, запис робила онлайн, на той час були перебої зі світлом і мені зателефонували через хвилин 20 після мого запису, чітко та детально відповіли на всі запитання та спитали коли найближчим часом я можу приїхати, навіть сказали якщо що, вони перетелефонують, за день до прийому зателефонували та нагадали, що я маю завтра до них з’явитися і чи зможу я, нічого не змінилося. Рекомендую цю клініку, та Олену Вікторівну)

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Дякуємо за відгук