Кардіологія

Кардиолог в Харькове ⭐️ Консультация врача кардиолога в Харькове

Кардіолог у Харкові: ефективне розв’язання проблем із серцем

Кардіологія – галузь медицини, яка займається профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань серцево-судинної системи.

Від стану серця багато в чому залежить здоров’я всіх систем органів людини. Тому не варто відкладати візит до лікаря навіть при найменшому дискомфорті.

Прийом кардіолога в Харкові в b-healthy clinic – правильне рішення на шляху до одужання. Тільки лікар вузької спеціалізації зможе виявити захворювання навіть на ранніх стадіях, що гарантує успішне лікування.

Кардіологія (Прайс)

 • Консультація кардіолога первинна 500грн
 • Консультація кардіолога повторна впродовж 1 місяця 450грн
 • Холтер ЕКГ 750грн
 • Холтер АТ 750грн
 • Холтер АТ + ЕКГ 800грн
 • Проведення + Розшифрування ЕКГ 300грн
 • УЗД сердця(доплер) 550грн

Лікар-кардіолог займається серцевими хворобами широкого спектра, проводячи комплексну діагностику. Якщо ви не впевнені у здоров’ї серцево-судинної системи, завітайте до нашого кардіологічного відділення.

При яких симптомах необхідно звернутися до кардіолога в Харкові

Проблеми з серцем проявляють себе не відразу, і в цьому їх головна небезпека. Багато хвороб мають уповільнений хронічний характер, тому не сильно турбують пацієнтів. Але якщо ігнорувати навіть найнезначніші сигнали, рано чи пізно серце може давати серйозні збої в роботі.

Щоб уникнути серйозних проблем зі здоров’ям, потрібно вчасно звернутися до кардіолога. Ось характерні симптоми, які говорять про розвиток захворювань серця:

 • Інтенсивна задишка при фізичних навантаженнях, навіть середньої інтенсивності.
 • Будь-які болі в області серця: ниючі, ріжучі і так далі.
 • Дискомфорт, тиск в грудній клітці, відчуття, що серце «перевертається» або «завмирає».
 • Тахікардія – прискорене серцебиття без видимої причини.
 • Набряклість, яка особливо помітна в області нижніх кінцівок.
 • Регулярний головний біль, запаморочення, непритомність.
 • Нестабільний артеріальний тиск, часта слабкість.

В ідеалі варто проводити хоча б один профілактичний огляд раз на рік, щоб запобігти розвиткові серцевих хвороб. Однак є певні групи ризику, у яких ймовірність проблем вище. Звернутися до кардіолога з метою профілактики рекомендується при:

 • Вираженій надмірній вазі.
 • Регулярних стресах.
 • Зловживанні алкоголем, курінні.
 • Малорухливому способі життя.
 • Підвищених показниках цукру в крові.

Лікар-кардіолог в Харкові допоможе вирішити будь-які з перерахованих вище проблем. При найменших скаргах звертайтеся до нашого кардіолога.

Як проходить прийом у кардіолога в Харкові

Лікарю потрібно знати про всі супутні захворювання пацієнта, щоб мати повну клінічну картину. Також важлива інформація про перенесені хвороби, операції, можливі спадкові проблеми.

Наш кардіолог проводить комплексний огляд з використанням сучасної медичної техніки. Наприклад, ЕКГ серця проводиться на обладнанні нового покоління ECG600G, а УЗД – за допомогою ультразвукового апарату Philips HD 7.

За необхідністю кардіолог направляє на додаткові обстеження, аналізи. Та за їх результатами призначає ефективну схему лікування.

Записуйтеся онлайн на прийом кардіолога b-healthy clinic

Не сумнівайтеся в кваліфікації нашого кардіолога. Досвідчений лікар не просто знає свою справу, але ще й ввічливий у спілкуванні з пацієнтами. У нашого фахівця є достатньо часу, щоб вислухати всі ваші скарги та провести необхідні маніпуляції.

Щоб звернутися до кардіолога, залишайте заявку на сайті або телефонуйте. Також ми пропонуємо викликати лікаря додому в Харкові або провести консультацію онлайн.

Послуги у напрямку

Відгуки

Залишити відгук

Евгений
Rated 5 out of 5
2 Липня, 2022

Пришлось обратиться экстренно в клинику. Доктор делал ЭКГ и УЗИ, все было видно прямо на экране. В кабинете импортная техника, все современно и комфортно. По результатам доктор дал заключения в печатном виде.

Сергей
Rated 5 out of 5
10 Червня, 2022

Проходил обследование, делал ЭКГ и УЗИ сердца. Доктор прокомментировала результаты обследования, всё подробно и обстоятельно. Персонал доброжелательный и приветливый.

Александр Исаев
Rated 5 out of 5
15 Січня, 2022

Хочу выразить огромную благодарность доктору кардиологу Рыбчинскому Станиславу Валерьевичу!очень внимательный,грамотный специалист!с большим вниманием выслушал все жалобы,сделал кардиаграмму,назначил лечение,которое помогло!!!!спасибо,процветания и успехов в профессии!

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Добрый день! Огромное спасибо за оставленный отзыв! Спасибо за высокую оценку нашего доктора кардиолога! Здоровья вам и вашим близким!

Оксана Котт
Rated 5 out of 5
20 Серпня, 2021

Хочу выразить огромную благодарность всему коллективу Медецинского центра B-healthy за сердечное и теплое отношение к пациентам! Обращались уже не раз ко многим специалистам и остались абсолютно довольны! Отдельную благодарность хочу выразить Семеренко Анне Ивановне,она не только высококвалифицированный специалист но еще и талантливый руководитель! Всегда очень внимательно относится к каждому пациенту и назначает эффективное лечение! Также, уже несколько раз обращались к Биленко Наталье Александровне, прекрасный специалист по УЗИ! Рыбчинский Станислав Валерьевич замечательный кардиолог,за один прием у него можно узнать абсолютно все,что Вас волнует по вашей проблеме и даже больше! Были недавно на приеме с ребенком у Биленко Александра Ивановича,врача-отоларинголога, и я и ребенок остались очень довольны! Также,ранее,обращалась к гинекологу и тоже была приятно удивлена такому замечательному специалисту!

В данном центре очень хороший и слаженный коллектив,доброжелательное отношение к пациентам и высокий профессионализм медперсонала!

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Огромное спасибо за тёплые слова в адрес наших докторов,администраторов !! Всегда готовы помочь! Здоровья вам и вашим близким!!!