Кардіологія

Кардиолог в Харькове ⭐️ Консультация врача кардиолога в Харькове

Кардіолог у Харкові: ефективне розв’язання проблем із серцем

Кардіологія – галузь медицини, яка займається профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань серцево-судинної системи.

Від стану серця багато в чому залежить здоров’я всіх систем органів людини. Тому не варто відкладати візит до лікаря навіть при найменшому дискомфорті.

Прийом кардіолога в Харкові в b-healthy clinic – правильне рішення на шляху до одужання. Тільки лікар вузької спеціалізації зможе виявити захворювання навіть на ранніх стадіях, що гарантує успішне лікування.

Кардіологія (Прайс)

 • Консультація кардіолога первинна 500грн
 • Консультація кардіолога повторна впродовж 1 місяця 450грн
 • Холтер ЕКГ 750грн
 • Холтер АТ 750грн
 • Холтер АТ + ЕКГ 800грн
 • Проведення + Розшифрування ЕКГ 300грн
 • УЗД сердця(доплер) 550грн

Лікар-кардіолог займається серцевими хворобами широкого спектра, проводячи комплексну діагностику. Якщо ви не впевнені у здоров’ї серцево-судинної системи, завітайте до нашого кардіологічного відділення.

При яких симптомах необхідно звернутися до кардіолога в Харкові

Проблеми з серцем проявляють себе не відразу, і в цьому їх головна небезпека. Багато хвороб мають уповільнений хронічний характер, тому не сильно турбують пацієнтів. Але якщо ігнорувати навіть найнезначніші сигнали, рано чи пізно серце може давати серйозні збої в роботі.

Щоб уникнути серйозних проблем зі здоров’ям, потрібно вчасно звернутися до кардіолога. Ось характерні симптоми, які говорять про розвиток захворювань серця:

 • Інтенсивна задишка при фізичних навантаженнях, навіть середньої інтенсивності.
 • Будь-які болі в області серця: ниючі, ріжучі і так далі.
 • Дискомфорт, тиск в грудній клітці, відчуття, що серце «перевертається» або «завмирає».
 • Тахікардія – прискорене серцебиття без видимої причини.
 • Набряклість, яка особливо помітна в області нижніх кінцівок.
 • Регулярний головний біль, запаморочення, непритомність.
 • Нестабільний артеріальний тиск, часта слабкість.

В ідеалі варто проводити хоча б один профілактичний огляд раз на рік, щоб запобігти розвиткові серцевих хвороб. Однак є певні групи ризику, у яких ймовірність проблем вище. Звернутися до кардіолога з метою профілактики рекомендується при:

 • Вираженій надмірній вазі.
 • Регулярних стресах.
 • Зловживанні алкоголем, курінні.
 • Малорухливому способі життя.
 • Підвищених показниках цукру в крові.

Лікар-кардіолог в Харкові допоможе вирішити будь-які з перерахованих вище проблем. При найменших скаргах звертайтеся до нашого кардіолога.

Як проходить прийом у кардіолога в Харкові

Лікарю потрібно знати про всі супутні захворювання пацієнта, щоб мати повну клінічну картину. Також важлива інформація про перенесені хвороби, операції, можливі спадкові проблеми.

Наш кардіолог проводить комплексний огляд з використанням сучасної медичної техніки. Наприклад, ЕКГ серця проводиться на обладнанні нового покоління ECG600G, а УЗД – за допомогою ультразвукового апарату Philips HD 7.

За необхідністю кардіолог направляє на додаткові обстеження, аналізи. Та за їх результатами призначає ефективну схему лікування.

Записуйтеся онлайн на прийом кардіолога b-healthy clinic

Не сумнівайтеся в кваліфікації нашого кардіолога. Досвідчений лікар не просто знає свою справу, але ще й ввічливий у спілкуванні з пацієнтами. У нашого фахівця є достатньо часу, щоб вислухати всі ваші скарги та провести необхідні маніпуляції.

Щоб звернутися до кардіолога, залишайте заявку на сайті або телефонуйте. Також ми пропонуємо викликати лікаря додому в Харкові або провести консультацію онлайн.

Послуги у напрямку

Наші Лікарі

Відгуки

Залишити відгук

Оксана
Rated 5 out of 5
5 Грудня, 2023

Прием был очень хороший! Врач замечательный! Она внимательная! Очень понравилась! Яна Викторовна сама обследовала и направила на дополнительное исследование.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Оксана, добрый день! Спасибо Вам большое за такой отзыв. Мы уверены, что он будет полезен другим пациентам при выборе клиники и специалиста. Будьте здоровы!

Надежда
Rated 5 out of 5
14 Листопада, 2023

Врача мне выбрала дочка, по отзывам. И я осталась очень довольна! По итогу приёма доктор назначила дополнительные обследование и лечение. Яна Викторовна мне очень понравилась, ведь она весьма внимательная, грамотная, доброжелательная, интеллигентная и самое главное, что небезразличная. Ведь она меня даже смогла проконсультировать по некоторым моментам, не связанных с кардиологией.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Надежда, добрый день! Очень признательны, что уделили время и поделились своим положительным опытом и мнением о враче, за ваши рекомендации и высокие оценки. Всегда рады помочь. Будьте здоровы!

Татьяна
Rated 5 out of 5
1 Жовтня, 2023

Данного специалиста нашла по отзывам. Доктор доброжелательный. Яна Викторовна изучила результаты обследований, все объяснила, ответила на интересующие меня вопросы и назначила необходимое лечение. Обратилась бы к ней повторно при необходимости.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Татьяна, добрый день! Спасибо за такой позитивный отзыв и высокую оценку нашей работы. Всегда рады помочь. Будьте здоровы!

Галина
Rated 5 out of 5
21 Вересня, 2023

Врача я выбрала по удобному местоположению и отзывам на сайте. Яна Викторовна грамотная и обаятельная. На приёме она сделала ЭКГ, ответила на все мои вопросы достаточно понятно и уверенно. По итогу консультации я получила план лечения, рекомендации по дальнейшим действиям и убедилась, что отзывы о докторе соответствует действительности.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Галина, добрый день! Благодарим за отзыв. Для нас очень ценно то, что вы остались довольны визитом к специалисту. Будьте здоровы!

Марина
Rated 5 out of 5
10 Серпня, 2023

Милый доктор, отзывчивый и компетентный. Яна Викторовна проконсультировала меня, посмотрела результаты анализов, назначила дополнительные препараты и новые анализы. Я довольна приемом, обратилась бы еще. Врача могу рекомендовать.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Марина, добрый день! Благодарим Вас за отзыв о нашем специалисте. Нам очень важна обратная связь от наших пациентов. Спасибо за то, что выбираете нас!