Терапія

Терапевт в Харькове | Консультация терапевта в Харькове

Терапевт у Харкові

Терапевт у Харкові (Прайс)

 • Консультація терапевта первинна 500грн
 • Консультація терапевта повторна впродовж 1 місяця (впродовж 1 захворювання ) 450грн
 • Виклик терапевта додому 1500грн

Терапевт в Харькове діагностує та лікує досить великий комплекс різних захворювань. Якщо вам потрібна кваліфікована консультація, звертайтесь до b-healthy clinic.

Прийом терапевта у Харкові b-healthy clinic – це ваш шанс на швидке одужання, адже лікар загальної практики є найбільш задіяним фахівцем у медицині.

Терапія – це основна наука, яка вивчає захворювання внутрішніх органів. Якраз з цієї галузі медицини починається одужання кожної людини, бо саме лікар-терапевт вирішує, до якого спеціаліста вам слід записатися.

Наш терапевт діагностує та лікує досить великий комплекс різних захворювань. Якщо вам потрібна кваліфікована консультація, звертайтеся до b-healthy clinic.

Коли треба відвідати лікаря-терапевта

Дуже багато захворювань на початкових стадіях мають загальні симптоми, через що дуже важко визначити, яку саме хворобу необхідно лікувати. Щоб не гаяти час та не чекати виникнення ускладнень, слід відразу звернутися до лікаря-терапевта. Він поставить правильний та точний діагноз і призначить лікування.

Записатися на прийом до терапевта необхідно, якщо у вас є такі симптоми:

 • загальна слабкість. Якщо вона триває декілька днів, це може бути ознакою звичайної застуди. При більш тривалому періоді може вказувати на серйозні патології (наприклад, на злоякісні пухлини);
 • різка втрата маси тіла. Вказує на захворювання крові або неправильне харчування;
 • підвищення температури тіла. Ознака грипу, кишкової інфекції, навіть ураження сечостатевої системи;
 • кашель. Один з перших та головних симптомів застудних захворювань;
 • важкість при диханні. Може свідчити про пневмонію, запалення легенів, астму чи серцеву недостатність;
 • біль у грудях. Ознака бронхіту, ішемічної хвороби серця та деяких захворювань шлунку або стравоходу;
 • біль у животі. Може вказувати на гастрит, ураження кишечника;
 • головний біль. Виникає при дуже високому чи низькому артеріальному тиску, ураженні шийного відділу хребта чи судин головного мозку;
 • діарея. Поширена ознака багатьох кишкових інфекцій.

Як відбувається консультація терапевта

Ви можете звернутися до лікаря терапевта у Харкові в b-healthy clinic з будь-якими скаргами та розповісти про всі свої відчуття чи занепокоєння стосовно свого стану здоров’я. Терапевт запитає про попередні захворювання, наявність алергій, проведені операції, а також спадкову схильність до хвороб. Спеціаліст здійснить огляд та, в разі необхідності, направить на додаткові обстеження. Коли результати аналізів будуть готові, лікар визначить діагноз та призначить лікування або направить до фахівця більш вузького профілю.

Записуйтеся на прийом до терапевта в b-healthy clinic

У нашій клініці прийом веде кваліфікований лікар-терапевт, який з повагою ставиться до пацієнта та його проблеми. Враховуючи можливості нашого медичного центру, відвідувачі можуть швидко пройти необхідні дослідження, а їхні результати прочитає та пояснить лікар.

В нас також є можливість викликати лікаря-терапевта на дім по м. Харків або провести консультацію онлайн. Якщо ви погано себе почуваєте, не зволікайте. Записуйтеся на прийом до терапевта за вказаним телефоном або через форму на сайті.

Послуги у напрямку

Наші Лікарі

Сорокіна Ольга Георгіївна

5,0
Rated 5 out of 5
(1) відгуків
Алерголог,Імунолог,Терапевт

Відгуки

Залишити відгук

Олена
Rated 5 out of 5
22 Липня, 2023

Найкращій лікар з яким мені довелося зустрічатися. Честь, совість, людяність, знання, дуже професійний підхід до пацієнта. Ольга Георгіївна, Я вам дуже вдячна, від всієї нашої сім’ї!

Елена Булавинова
Rated 5 out of 5
5 Листопада, 2021

Недавно посетила клинику,где мне очень понравилось обслуживание! Особенно терапевт! Я в восторге от количества уделённого внимания, времени,компетентности! Лишнего не назначает . выздоровела быстро, без осложнений.Очень благодарна ей за выздоровление и рекомендации. Рекомендую клинику

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Огромное спасибо за оставленный отзыв! Выздоравливайте! Всегда рады помочь!

Елена Климова
Rated 5 out of 5
15 Жовтня, 2021

Хочу выразить огромную благодарность и признательность нашему Ангелу- хранителю доктору Алёне Игоревне Сигидиной. Она спасла моего мужа и 80-летнюю маму от ковида. Врач от Бога! Грамотный профессионал, добрый и отзывчивый человек. На связи 24 часа, 7 дней в неделю. Теперь мы выбрали ее нашим семейным врачом. Спасибо Вам огромное, Алёна Игоревна, за всё, что Вы сделали для нашей семьи. Спасибо судьбе, что подарила встречу с Вами и Анной Ивановной Семеренко.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Огромное спасибо за оставленный отзыв!

Виктория Колесник
Rated 5 out of 5
1 Жовтня, 2021

В медицинском центре b-healthy наблюдаемся с детьми у педиатра Антонины Сергеевны. Очень довольны, так как доктор внимательна, отвечает на все интересующие вопросы, серьёзно подходит к назначению лечения и контролю заболевания. Также обращались к терапевту Алене Игоревне Сигединой, которая очень компетента, сопровождает заболевание в телефонном режиме, к ней можно всегда обратиться. Также отдельное спасибо, за то, что выезжаете на дом!

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Огромное спасибо за оставленный отзыв!