Ортопедія-Травматологія

Консультация ортопеда-травматолога в Харькове

Ортопед-травматолог у Харкові

Ортопед-травматолог у Харкові – це лікар, який займається лікуванням травм та різних патологій опорно-рухового апарату. Спеціалісти нашої клініки пропонують пацієнтам планову або термінову допомогу в діагностиці, терапії та профілактиці захворювань. Наші лікарі добре знаються на сучасних технологіях та хірургічних видах лікування.

Ортопед-травматолог у Харкові допоможе при забитті, розтягненні, переломах, вивихах, комбінованих травмах, а також патологічних процесах, що відбуваються в органах руху. Наші лікарі також займаються такими захворюваннями як артроз, бурсит, епікондиліт, артрит та плоскостопість.

Ортопедія-Травматологія (Прайс)

 • Консультація ортопеда-травматолога 500грн
 • Повторна консультація ортопеда-травматолога 450грн

Найпоширенішими захворюваннями опорно-рухового апарату є хвороби суглобів. Як показує досвід, більшість пацієнтів воліють не звертати увагу на больові відчуття на перших стадіях розгортання хвороби. На жаль, люди звертаються за консультацією до травматолога тільки тоді, коли вже неможливо терпіти біль. Це найбільша помилка! Поки візит відкладається – суглоб руйнується і його лікування стає більш довготривалим та важким. Це стосується не тільки хвороб суглобів.

Пам’ятайте: повністю вилікувати захворювання можливо лише при своєчасному звернення до спеціаліста.

Коли треба відвідати ортопеда-травматолога

Консультація ортопеда-травматолога у Харкові є обов’язковою в наступних випадках:

 • рухливість суглоба стала значно меншою;
 • травма призвела до деформації кінцівки;
 • з’явився хрускіт під час промацування шиї, іншої частини тіла;
 • кінцівка чи стопа почали набрякати;
 • рухи стали скутими, особливо після довготривалого відпочинку / сну;
 • після защемлення нерву, травмування, падіння шкіра почала червоніти;
 • з’явилися больові відчуття в суглобах, м’язах, кістках;
 • почали боліти стопи після довготривалої прогулянки пішки;
 • з’явилося оніміння в нижніх та верхніх кінцівках;
 • ви отримали опік або обмороження; страждаєте від плоскостопості / вальгусної деформації стопи; розірвали зв’язки.

Чим швидше ви звернетеся до ортопеда-травматолога, тим ефективнішим буде лікування та процес реабілітації.

Як відбувається консультація ортопеда-травматолога

Якщо ви маєте результати попередніх обстежень, які могли б стати в нагоді, чи знімки МРТ, обов’язково візьміть їх з собою та покажіть лікарю. Це допоможе спеціалісту скласти повну картину вашого захворювання.

Щоб зібрати медичний анамнез та визначити першопричину хвороби, ортопед-травматолог детально та уважно поцікавиться на що ви скаржитеся, розпитає про перенесені захворювання, травми, спосіб життя. Лікар уточнить симптоми, розпитає про наявність спадкових патологій, здійснить огляд, проведе пальпацію пошкодженого місця.

Лікар ортопед-травматолог може попросити вас пройти додаткові обстеження (зазвичай це комплекс аналізів та інструментальна діагностика). Після встановлення точного діагнозу, лікар призначить дієве лікування.

Записуйтеся на прийом до ортопеда-травматолога в b-healthy clinic

У нашій клініці пацієнтам з травмами опорно-рухового апарату допомогу надає кваліфікований спеціаліст з великим досвідом у роботі. Ортопед-травматолог ретельно проводить огляд, призначає необхідні аналізи та дослідження, щоб якомога точніше поставити остаточний діагноз.

Якщо ви відчуваєте біль чи дискомфорт у будь-якій частині тіла, не відкладайте похід до спеціаліста на потім. Записуйтеся на прийом вже зараз через форму на сайті чи за номером телефону.

Наші Лікарі

Сорокін Роман Вячеславович

5,0
Rated 5 out of 5
(6) відгуків
Уролог,Хірург

Відгуки

Залишити відгук

Алексей
Rated 5 out of 5
28 Березня, 2024

Что поразило,что можно с врачом достаточно долго поговорить 🙂 отличный хирург, со сложным заболеванем был, во-первых, вдохновил немножко жизни в меня, а во-вторых, я понял, что перевязка может быть по -другому,:-))) не так, как в 17 больнице с с ее садистами, не приведи боже другому

Дарья
Rated 5 out of 5
22 Вересня, 2023

Была на приёме у Романа Вячеславовича с дочкой в августе по рекомендации моей мамы, которая осталась им очень довольна. Что главное хотелось бы отметить – это то,что человек живёт своим делом, своей профессией,и,как следствие, назначает только действительно необходимое,,а не морочит голову. Если коротко: всё по- существу, без обмана,без лишних денежных трат и времени, очень приятный,с чувством юмора специалист. И маме моей он тоже помог в первый же день обращения! Огромная ему благодарность и отдельная благодарность клинике за таких прекрасных специалистов:))))

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Доброго дня. Вдячні за відгук. Раді, що у Вас залишилися позитивні враження від прийому. Бажаємо Вам міцного здоров’я та всього найкращого.

Анастасия
Rated 5 out of 5
17 Травня, 2023

Сегодня познакомились с Романом Вячеславовичем.Хочу сказать огромное спасибо за консультацию. Врач внимательный, все обьяснил, ребенка осмотрел аккуратно (это очень важный момент!!!! т.к до этого был печальный опыт встречи с хирургом у ребенка), установил контакт с ребенком с первой минуты общения.

Хочу чтобы таких врачей было как можно больше!!!А еще лучше, что бы все! Чтобы не назначали лишних препаратов, не назначали ненужных операций. Спасибо Вам огромное!

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Спасибо за отзыв