УЗД органів малого тазу

УЗД органів малого тазу в Харкові

УЗД органів малого тазу в Харкові

УЗД органів малого тазу в Харкові – це сучасний інформативний і безпечний метод дослідження. Завдяки своїй інформативності, що не інвазивності, швидкості виконання дослідження, можливості багаторазового повторення діагностичної процедури без шкоди для здоров’я пацієнта – даний метод займає провідне місце в сфері діагностики захворювань органів малого таза. За допомогою ультразвукової діагностики можна діагностувати захворювання органів малого таза (матки, яєчників). Також можна спостерігати вагітність і подальший розвиток дитини без шкоди для майбутньої мами і природно дитинку. У чоловіків за допомогою даного дослідження оцінюють передміхурову залозу, насінні пухирці, сечовий міхур.

УЗД органів малого тазу ціна

 • УЗД органів малого тазу (абдомінальний)
  500грн
 • УЗД органів малого тазу (вагінально)
  500грн

Які захворювання діагностують за допомогою ультразвукового дослідження органів малого таза

Як правильно підготуватися до проведення ультразвукового дослідження органів малого таза

За добу до дослідження з дієти виключити продукти з великим освітою газу, так метеоризм не дає можливості якісного дослідження. Бажано виключити (бобові, кава, алкоголь, жирну їжу, молочні продукти, сирі овочі і фрукти). Чи не протипоказано їсти (каші, відварені яйця, нежирні сорти сиру, м’яса і риби у відварному або запеченому вигляді). Дослідження обов’язково проводитися на повний сечовий міхур, тому за 2 години не рекомендується мочитися і за 1 годину випити літр води.

За яких скаргах необхідно проведення ультразвукового дослідження органів малого таза

 • болю в поперековій області і в животі;
 • виділення з піхви;
 • кровотечі в момент відсутності місячних;
 • порушення менструального циклу;
 • вагітним кожні три місяці;
 • при відсутності скарг, для контрольного динамічного спостереження після оперативного лікування.

Трансабдомінальне ультразвукова діагностика – проведення узі малого таза через черевну стінку. Спеціаліст вкаже в ув’язненні розміри і структуру статевих органів, наявність патологічних утворень кісту або пухлина.

Трансвагинальное УЗД – це метод ультразвукової діагностики при якому дослідження проводитися спеціальним внутрівлагаліщнимі датчиком. Цей вид дослідження більш інформативний, ніж проведення узі трансабдоминальное. Даний метод дослідження дуже інформативний при урологічних і гінекологічних патологіях. Також є незамінним і безболісним без будь-яких побічних дій методом діагностики при вагітності. Вагітним необхідно проходити ультразвукову діагностику кожен триместр. Трансвагтнінальное ультразвукове дослідження – широко поширений, безпечний, інформативний метод дослідження, який може проводитися багаторазово. Єдиним протипоказанням для проведення трансвагінального УЗД – це наявність дівочої пліви. Дівчатам не живуть статевим життям – пропонується трансректальное ультразвукове дослідження (обстеження через пряму кишку). УЗД малого таза жінкам репродуктивного віку проводять на 5 – 7 день менструального циклу для якісного дослідження. Так як клінічна картина захворювання найбільш чітка в цей період менструального циклу.

Дуже часто захворювання органів малого таза протікають без будь-якої клінічної картини, і жінка залишається в невіданні про своє захворювання, і тільки плановий профілактичний огляд гинекологом і проведення Узі і один раз на рік дозволяє вчасно діагностувати і відповідно правильно призначити консервативне або запропонувати оперативне лікування. У Харкові в медичному центрі b-healthy clinic вам запропонують високоякісне ультразвукове обстеження органів малого таза : трансабдоминально, ректально, ендовагінально. Обстеження проводитимуться на сучасному європейському обладнанні фахівцями практичної охорони здоров’я найвищої кваліфікації. Ультразвукового дослідження органів малого таза має мінімальну ціну і дуже високу діагностичну вартість.
У нашому медичному центрі дослідження проводить практикуючий оперує гінеколог Козьмук Олена Вікторівна, лікар вищої кваліфікаційної категорії, при виявленні патології лікар призначить обстеження і адекватне лікування.

Наші Лікарі

Відгуки

Залишити відгук

Анна Сушко
Rated 5 out of 5
4 Лютого, 2024

Багато років спостережувалась і отримувала лікування від гінекологічної проблеми, якої в мене не було! Поки не звернулась до медичного центру b-healthy( по рекомендації подруги) до лікаря гінеколога Козьмук Олена Вікторівна! Я пройшла повне обстеження ( огляд, УЗД малого тазу, кольпоскопія, вакумаспірація),мені встановили діагноз та призначили лікування! Впродовж місяця я отримувала лікування! По перше у мене покращилось самопочуття, по друге стосунки з чоловіком покращились, ну і саме головне у мене зараз нема ніяких скарг! Тому я дуже задоволена лікарем гінекологом Козьмук Олена Вікторівна! Також дуже приемно спілкуватись з адміністраторами( завжди ввічливі і усміхнені) ! Окремо дякую медичну сестру за якісний забір крові( вени в мене проблемні) ! Дякую медичному центру b-healthy за приемні враження! Буду рекомендувати близьким та друзям!

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Шановна пані Анна! Дякуємо за відгук! Ми дуже раді, що вам сподобалась лікар акушер – гінеколог вищої категорії Козьмук Олена Вікторівна(вона дійсно заслуговує на вищу оцінку, тому що проводить складні гінекологічні операції ) Також нам приемно , що ви оцінили можливості нашого медичного центру в проведенні таких досліджень, як УЗД малого тазу на сучасному обладнанні, відеокольпоскопіі та вакумаспіраціі) ! Вдячні вам за те що скористалися послугою медичної сестри для забору венозної крові!

З великою повагою та вдячністю керівник медичного центру b-healthy clinic Ганна Семеренко

Валерия Печникова
Rated 5 out of 5
15 Червня, 2021

Мне нужно было срочно попасть на узи к гинекологу. Позвонила в эту клинику в субботу ,мужчина по телефону ответил ,что на данный момент гинеколога нет ,но он наберёт и уточнит сможет ли она меня принять прям сегодня . Мне перезвонили буквально через 5 минут ,сказали что меня смогут принять через 45 минут . Я очень обрадовалась ,так как шансы были маленькие ,что в субботу ,ещё и ближе к вечеру меня кто -то возьмёт . Врач приехала вовремя . Так я и познакомилась с Козьмук Еленой Викторовной . Очень приятная женщина . Провела мне узи ,при этом все подробно рассказывая . Провела мне консультацию и дала рекомендации . Ответила абсолютно на все мои вопросы . Я осталась очень довольна . В эту клинику ,а особенно к Козьмук Е.В. буду обращаться ещё!

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Cпасибо. Всегда рады помочь!

Анастасия
Rated 5 out of 5
10 Червня, 2021

Обратившись гинекологу, была приятно удивлена : вежливым и культурным отношением администраторов, профессионализму гинеколога( прошла комплексное обследование в виде – осмотра, узи, кольпоскопия) и очень качественным забором анализа крови из вены! По получению результатов – назначено лечение, после которого – прошли все проблемы! Спасибо! Буду рекомендовать друзьям!!!

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Анастасия, спасибо за отзыв. Всегда рады помочь!