Електрокардіографія (ЕКГ)

Электрокардиография (ЭКГ) в Харькове | Кардиограмма

Електрокардіографія (ЕКГ) у Харкові

Дізнатися швидко і недорого про стан свого серця можна за допомогою електрокардіограми. 10-хвилинне обстеження покаже, чи все в порядку з одним з найважливіших органів людини. Електрокардіографія (ЕКГ) у Харкові вважається провідним методом діагностики в кардіології, допомагає виявити широкий спектр патологій – від порушення ритму до інфаркту міокарда.

У b-healthy clinic в Харкові проводяться всі види електрокардіографії, в тому числі ЕКГ з фізичним навантаженням.

Електрокардіографія (Прайс)

 • ЕКГ + Розшифрування 300грн
 • ЕКГ вдома (таксі окремо) 700грн
 • Холтер ЕКГ 750грн
 • Холтер АТ 750грн
 • Холтер АТ + ЕКГ 800грн

Навіщо робити ЕКГ серця?

Електрокардіографія серця – це доступна, неінвазивна, абсолютно безпечна методика обстеження. Вона застосовується для профілактичного огляду і виявлення серйозних патологій серця. Якщо вчасно записатися на ЕКГ в b-healthy clinic, можна діагностувати більшість серцево-судинних захворювань. А також:

 • визначити частоту серцевого ритму, його можливі порушення;
 • виявити ішемію, коли серцевий м’яз погано забезпечується кров’ю;
 • підтвердити діагноз інфаркт міокарда і навіть оцінити його локалізацію;
 • виявити гіпертрофію шлуночка та інші патології розвитку;

Електрокардіографія в Харкові не має аналогів за інформативністю та діагностичним потенціалом. Разом з додатковими обстеженнями та аналізами вона дозволяє підібрати ефективне лікування.

Показання до проведення ЕКГ

Електрокардіограма і розшифровка ЕКГ серця в b-healthy clinic проводиться за направленням лікаря-терапевта або кардіолога. А також за особистою ініціативою пацієнта. Рекомендуємо звернутися до фахівця, якщо вас турбують:

 • слабкість, запаморочення, непритомність;
 • прискорене серцебиття, яке не пов’язане з фізичним навантаженням;
 • біль у грудній клітці;

Прямими показаннями до проходження ЕКГ в Харкові будуть підозри на захворювання серцево-судинної системи (гіпертонія, аритмія, інфаркт, інсульт), хронічні захворювання органів дихання, підготовка до операції.

Як проводиться електрокардіографія в клініці b-healthy clinic?

У медичному центрі b-healthy clinic електрокардіографія проводиться в комфортному приміщенні, де створені всі умови для пацієнта. Процедура займає 5-10 хвилин. Пацієнта розташовують на зручній кушетці. Спеціаліст встановлює електроди на руках, ногах, а також грудях людини. Прилад для ЕКГ реєструє показання, відображає їх на моніторі в режимі реального часу. Отримані дані друкуються на спеціальній стрічці.

Провівши аналіз і розшифровку електрокардіограми, досвідчений лікар функціональної діагностики в b-healthy clinic відразу визначить порушення. Також ви отримаєте детальну консультацію про необхідність пройти додаткове обстеження, здати аналізи, зробити рентген. Звертаємо вашу увагу, що ми працюємо 7 днів на тиждень та використовуємо лише одноразові інструменти.

Цікавить ЕКГ серця, проведення електрокардіограми в Харкові? Телефонуйте в b-healthy clinic – і ми запишемо вас на зручний час!

Наші Лікарі

Відгуки

Залишити відгук

Евгений
Rated 5 out of 5
2 Липня, 2022

Пришлось обратиться экстренно в клинику. Доктор делал ЭКГ и УЗИ, все было видно прямо на экране. В кабинете импортная техника, все современно и комфортно. По результатам доктор дал заключения в печатном виде.

Сергей
Rated 5 out of 5
10 Червня, 2022

Проходил обследование, делал ЭКГ и УЗИ сердца. Доктор прокомментировала результаты обследования, всё подробно и обстоятельно. Персонал доброжелательный и приветливый.

Александр Исаев
Rated 5 out of 5
15 Січня, 2022

Хочу выразить огромную благодарность доктору кардиологу Рыбчинскому Станиславу Валерьевичу!очень внимательный,грамотный специалист!с большим вниманием выслушал все жалобы,сделал кардиаграмму,назначил лечение,которое помогло!!!!спасибо,процветания и успехов в профессии!

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Добрый день! Огромное спасибо за оставленный отзыв! Спасибо за высокую оценку нашего доктора кардиолога! Здоровья вам и вашим близким!