Ендокринологія

Ендокринолог в Харкові

Ендокринолог в Харкові

Лікар ендокринолог – це фахівець, який займається діагностикою, профілактикою та лікуванням патології ендокринної системи (цукровий діабет, захворювання щитовидної залози, гіпофіза, гіпоталамуса). Злагоджена робота залоз внутрішньої секреції – запорука гармонійного роботи всього організму, включаючи репродуктивну функцію. Ендокринолог в Харкові відновлює гормональний баланс, лікує статеве дисфункцію, лікує порушений обмін речовин.

Ендокринологія в Харкові (Прайс)

 • Консультація ендокринолога первинна 500грн
 • Консультація ендокринолога повторна протягом 1 місяця 450грн

Послуги в напрямку

Симптоми при яких показана консультація ендокринолога

 • зниження або збільшення ваги, різкі Колобанов ваги
 • надмірна пітливість або сухість шкіри
 • тахікардія (посилене серцебиття)
 • дратівливість, плаксивість, швидкі перепади настрою
 • спрага
 • загроза переривання вагітності
 • безпліддя
 • відставання в психомоторному розвитку
 • почуття грудки в горлі
 • часті головні болі
 • часті сечовипускання, особливо в нічний час
 • порушення менструального циклу
 • гінекомастія (збільшення молочних залоз у чоловіків)
 • зниження потенції
 • надлишковий ріст волосяного покриву або випадання волосся

Які послуги надає лікар ендокринолог

 • лікування і спостереження за пацієнтами з цукровим діабетом
 • діагностика і лікування захворювань щитовидної залози
 • діагностика і лікування ожиріння

Як проходить прийом ендокринолога

Лікар ендокринолог дуже докладно збере у вас анамнез захворювання з урахуванням ваших скарг, коли вони з’явилися якими препаратами ви лікувалися і який ефект спостерігався на тлі лікування, уточнить обов’язково спадковий фактор, ваше розвиток в дитячому і підлітковому віці, перенесені раніше захворювання. Після докладного збору скарг і уточнення анамнезу, доктор огляне пацієнта з обов’язковим вимірюванням росту, ваги, артеріального тиску, пульсу, підрахує число дихальних рухів. Лікар уважно огляне шкірні покриви, акцентуючи увагу на волосяному покриві, уточнить сухість або навпаки вологість шкірних покривів, проведе перкусію і пальпацію внутрішніх органів, послухає легені і серце і поставить попередній діагноз. Для уточнення діагнозу лікар запропонує інструментальну і лабораторну діагностику. Все необхідне дообстеження ви можете пройти в нашому медичному центрі. Ультразвукова діагностика проводитися на апараті європейського класу, фахівцями високої кваліфікації. Прийом аналізів здійснюється в лабораторії Аналітика, ЦМЕІ, якості проведених досліджень – довіряють всі медичні працівники міста Харкова.
Після отриманих додаткових досліджень лікар встановить остаточний діагноз і призначить терапію з урахуванням дієтичних рекомендацій, фізичної активності, водного режиму, медикаментозну терапію з позиції доказової терапії та керуючись найсучаснішими протоколами, європейськими рекомендаціями.

Які хвороби лікує лікар ендокринолог в Харкові

Цукровий діабет – в основі захворювання лежить недостатнє вироблення гормону інсуліну підшлунковою залозою.

Нецукровий діабет – захворювання, причиною якого є нездатність нирок реабсорбіровать воду і концентрувати сечу і пов’язано це з дефектом синтезу вазопресину, основною клінічною симптоматикою є спрага і підвищене виділення сечі з низькою щільністю.

Зоб (ендемічний) – захворювання, пов’язане з недостатнім виробленням йоду і проявляється збільшенням щитовидної залози.

Аутоімунний тиреоідит – запалення щитовидної залози, яке до сих пір остаточно не вивчено, в основі, якого лежить аутоімунний механізм запалення.

Хвороба Іценко – Кушинга (гіперкортицизм) дана патологія пов’язана з підвищеним виробленням гормону кортизолу. Серйозна патологія, яка піддається лікуванню, але при несвоєчасній медикаментозної корекції може призвести до летального результату.

Акромегалія – недуга пов’язаний з підвищеним виробленням гормону росту, в основі якого практично завжди винна аденома гіпофіза.

М’язова слабкість, остеопороз, ожиріння, статеві порушення, нервово-психічні розлади, пов’язані з порушенням роботи залоз внутрішньої секреції, дисбаланс кальцію в організмі зі зниженням його вмісту або підвищенням у сироватці крові.

У медичному центрі веде прийом лікар вищої категорії. Середній час, витрачений на прийом-30-45 хв. Більшість ендокринологічних захворювань не мають яскравої клінічної симптоматики, особливо на початкових стадіях хвороби. Зверніться вчасно на консультацію до ендокринолога, отримаєте якісну консультацію і живіть активним, насиченим і цікавим життям з упевненістю в завтрашньому дні.

Послуги у напрямку

Наші Лікарі

Відгуки

Залишити відгук

Лидия
Rated 5 out of 5
8 Вересня, 2023

Профессиональный, внимательный, приятный в общении и располагающий к себе врач. Долго выбирала среди клиник, не решалась записаться на приём, боялась услышать страшный диагноз. И вот наконец-то побывав на приёме у Сергея Владимировича, я узнала, что причина моей болезни кроется в другом. Врач не оставил меня один на один со своими страхами, уделил внимание, всё доходчиво объяснил, дал рекомендации, направил к другим специалистам. Огромное спасибо!

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Дякуємо за відгук!

Ирина Зинченко
Rated 5 out of 5
1 Лютого, 2022

Посетила медицинский центр b-healthy, осталась всем довольна, вежливые и внимательные девочки на ресепшн. Внимательный и высокопрофессиональный доктор эндокринолог Кляшов Сергей Владимирович, прошла УЗИ у доктора Беленко Натальи Александровны на современном и качественном оборудовании. В медицинском центре чисто и уютно. Буду рекомендовать друзьям и родственникам. Благодарна руководству клиники за качественное медицинское обслуживание.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

здоровья вам и вашим близким! Мира и благополучия вам ! Огромное спасибо за подробный и правдивый отзыв!

Юлия Ивантеева
Rated 5 out of 5
15 Грудня, 2021

Посетила медицинский центр b-healthy clinic, доктора-эндокринолога Кляшова С.В., прошла ультразвуковое обследование у Козьмук И.В. Хочу отметить профессионализм, коммуникабельность докторов, правильно поставленный диагноз, назначено адекватное лечение с минимальным количеством анализов, улучшение общего состояния на фоне приема медикаментов. Также хочется отметить внимательное отношение администраторов на ресепшене, абсолютно безболезненный забор анализа крови из вены. Центр произвел хорошее впечатление чистотой, качественной диагностической аппаратурой, расположением (2 мин от метро ХТЗ). Буду рекомендовать данное медучереждение друзьям, родственниками и коллегам.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Cпасибо за подробный отзыв! Огромное спасибо за хорошие слова в адрес наших специалистов! С наступающими праздниками Вас!!! Здоровья крепкого!