Імунологія

Иммунолог в Харькове | Консультация врача-иммунолога в Харькове

Імунолог у Харкові: захист «охоронної» системи вашого організму

Імунологія – галузь медицини, яка вивчає імунну систему. Вона тісно співпрацює з алергологією, інфектологією, ревматологією та іншими сферами.

Імунна система – найскладніша в нашому організмі, що й пояснює велику кількість небезпек, які негативно впливають на її роботу.

Імунологія (Прайс)

  • Консультація імунолога первинна 500грн
  • Консультація імунолога повторна впродовж 1 місяця 450грн

У нашому медичному центрі b-healthy clinic м.Харків питаннями імунології займається досвідчений, компетентний у галузі лікар-імунолог. Ми маємо необхідне обладнання для проведення досліджень та лікування, тому лише консультацією фахівця справа не завершується. Під чай прийому лікар керується стандартами доказової та традиційної медицини, які показали свою ефективність на практиці. За необхідністю отримати відповіді на запитання щодо вашого імунітету можна на онлайн-консультації.

Коли необхідна консультація імунолога

Є безліч чинників, які негативно впливають на правильне функціонування нашої імунної системи. Тому записатися на прийом до лікаря-імунолога необхідно кожній людині, навіть якщо не має жодного симптому наявності хвороби. Бо деякі порушення вже можуть потрохи забирати сили в імунітету на боротьбу, що у результаті призводить до серйозних порушень.

Якщо ж ви помітили в себе такі признаки, терміново запишіться на прийом до імунолога:

  • Низький рівень працездатності.
  • Підвищена втомлюваність.
  • Постійна сонливість або безсоння.
  • Тривале підвищення температури.
  • Наявність відхилень у загальному аналізу крові.
  • Порушення роботи органів травної системи.
  • Запальні зміни лімфовузлів.

Імунологія займається пацієнтами, які часто хворіють на вірусні хвороби або мають хронічні стани, пов’язані з вторинним імунодефіцитом. Лікар-імунолог призначає лікування людям, які стикаються з рецидивними бактеріальними інфекціями, алергією, доброякісними утвореннями, частими застудами. Звичайно, даний напрямок охоплює пацієнтів з аутоімунними захворюваннями, бронхіальною астмою, СНІД та ВІЛ.

Прийом імунолога у Харкові

Лікар нашого медичного центру b-healthy clinic призначає лікування лише після діагностики. Треба пам’ятати, що кожний випадок – своєрідний та потребує індивідуального підходу. Який і забезпечує наш фахівець.

Для оцінки стану імунної системи пацієнта можуть призначатися лабораторні дослідження крові та сечі, імунограма, оцінка рівня імуноглобулінів класів A, M, G, E. та інші. На підставі результатів діагностики фахівець видає висновок та розробляє схему лікування, яка допомагає отримати максимально позитивні результати.

Пам’ятайте, що імунна система – наш скарб, який потрібно берегти. Ніколи не займайтеся самолікуванням!

Основою лікування імунологічних хвороб є медикаментозна та загальнозміцнююча терапія. Під час консультації лікаря ви отримуєте цінні рекомендації щодо вживання вітамінів, імуномодуляторів. Наш фахівець допомагає скорегувати ваш раціон, щоб ви отримували необхідну кількість вітамінів та поживних елементів із продуктів.

Запишіться на прийом до імунолога нашого медичного центру b-healthy clinic у Харкові. Ми з гордістю беремо на себе відповідальність за ваше здоров’я та гарне самопочуття.

Послуги у напрямку

Наші Лікарі

Сорокіна Ольга Георгіївна

5,0
Rated 5 out of 5
(1) відгуків
Алерголог,Імунолог,Терапевт

Відгуки

Залишити відгук