Про нас

Медичний центр b-healthy clinic – обстеження та лікування у Харкові

B-healthy clinic в Харкові – медичні послуги європейського рівня

b-healthy clinic – сучасний лікувально-діагностичний центр в Харкові, який оснащений сучасним обладнанням, базується на принципах традиційної, виключно наукової та доказової медицини. Лікарі медичного центру дотримуються стандартів медичної допомоги, які рекомендовані Міністерством охорони здоров’я України. Вони контролюють ефективність лікування і перебіг хвороби, дотримуються лікарської етики, культуру спілкування і взаємної поваги. І головне – вони уникають надлишкової терапії ліками, травмуючих операцій з негативними наслідками. Тому що «Не нашкодь!» – найстаріший і найдавніший принцип медичної етики, який належить Гіппократу.

8 причин звернутися до b-healthy clinic за медичною допомогою

  • Застосовуємо ефективні методи лікування. Щоб відновити здоров’я пацієнта, доктора клініки b-healthy clinic в Харкові застосовують сучасні методики діагностики та лікування. Кожен фахівець уважно ставиться до пацієнта, створює атмосферу довіри і доброзичливості. Відвідувачі клініки не відчувають себе скуто, можуть спокійно і в подробицях розповісти про поточну проблему. А це вкрай важливо для правильної діагностики захворювань.
  • Використовуємо сучасне обладнання: апарати для проведення УЗД Philips HD 7 і Philips HD 2, СПІРОГРАФ Geratherm Spirostik, кольпоскоп МК-300 та ін. Не економимо на медичній техніці, тому діагностика, лікування завжди проводяться на вищому рівні.
  • Економимо Ваш час. Консультація та прийом проходять у зручний для вас час, без черг та очікування.
  • Надаємо медичну допомогу за доступною ціною. Ми вважаємо, що допомога кваліфікованого лікаря повинна бути доступна людям з різними фінансовими можливостями. У нас немає прихованих платежів і відвертого нав’язування послуг.
  • Гарантуємо повну конфіденційність кожному пацієнту. Ми ніколи не передамо особисту інформацію про вас третім особам.
  • Знаходимося в пішій доступності від метро. До нас зручно дістатися з будь-якої точки Харкова. Намагаємося стати ще ближче до вас!
  • Маємо численні відгуки від вдячних пацієнтів.
  • Створили домашній затишок і приємну атмосферу. Привітні співробітники, елегантні предмети інтер’єру, шанобливе ставлення до кожного пацієнта – все це налаштовує на позитивний лад і сприяє швидкому одужанню.

Потрібно зробити аналіз крові, пройти УЗД або ЕКГ, зробити щеплення або перевірити шлунково-кишковий тракт? Тепер всі медичні послуги зібрані в одному місці. Запишіться на прийом до лікаря, пройдіть комплексне обстеження в b-healthy clinic в Харкові.

Ваше здоров’я – це наша професія!

З повагою, колектив медичного центру b-healthy clinic

Наші Лікарі