Отоларингологія

ЛОР Харьков | Консультация отоларинголога в Харькове

Отоларингологія в b-healthy clinic: своєчасне лікування проблем ЛОР-органів

Отоларингологія займається діагностикою та лікуванням вух, носа та горла. Вчасно виявити отоларингологічні захворювання дуже важливо, адже ЛОР-органи знаходяться в безпосередній близькості до головного мозку, органів зору. Тому ускладнень допускати ні в якому разі не можна – краще звернутися до лікаря-отоларинголога якомога швидше.

Записуйтеся на прийом до отоларинголога b-healthy clinic в Харкові. Це надійний спосіб позбутися від будь-яких ЛОР-захворювань. Спеціалізований лікар зможе діагностувати хворобу навіть на ранній стадії або допоможе попередити її.

Отоларингологія (Прайс)

 • Консультація отоларінголога первинна 500грн
 • Консультація отоларінголога повторна впродовж 1 місяця 450грн
 • Видалення сірчаної пробки (одна сторона) 100грн
 • Промивання носу методом "Зозуля" 150грн
 • Видалення сірчаної пробки(дві сторони) 200грн
 • Промивання вушних раковин (1 вухо) 75грн
 • Промивання вушних раковин(2 вуха) 150грн

Звертайтеся в нашу клініку за детальною консультацією. Лікар уважно вислухає всі ваші скарги та розробить індивідуально програму лікування.

При яких симптомах необхідно звернутися до лікаря-отоларинголога

Іноді проблеми з ЛОР-органами є непомітними, тому пацієнти не поспішають звертатися в клініку. Тому ми наголошуємо – будьте уважні до свого здоров’я. Телефонуйте в b-healthy clinic, якщо помітили хоча б один з цих симптомів:

 • Важко дихати через ніс, або спостерігається повна відсутність носового дихання.
 • Виникли незначні порушення слуху.
 • Є больові відчуття або дискомфорт під час мовлення, осиплість голосу.
 • З’явилося відчуття ущільнень в ротовій порожнині: на язику, яснах, слизовій внутрішньої поверхні щік.
 • Відчувається дискомфорт в зоні шиї, щелеп (можливо, прощупуються деякі утворення).
 • Є больові відчуття в горлі, кашель, в тому числі з різними виділеннями, кров’ю.
 • При вдиху та видиху виникають труднощі.
 • Знизився або зовсім пропав нюх.
 • Відчувається загальна слабкість організму: підвищена сонливість, безпричинна втома.

Крім лікування наш отоларинголог проводить профілактику ЛОР-захворювань в Харкові. Щоб не допустити розвиток хвороб вух, горла та носа, рекомендуємо хоча б раз на рік проходити профілактичний огляд. Особливо важливо звернутися до лікаря- отоларинголога людям з факторами ризику:

 • Шкідливими звичками (алкоголь, куріння).
 • Небезпечними умовами праці (підвищена концентрація пилу, токсичних речовин в повітрі, взаємодія з високими температурами).
 • Захворюваннями прилеглих органів.

Щоб уникнути проблем зі здоров’ям, запишіться в b-healthy clinic вже зараз – телефонуйте або залишайте заявку на сайті.

Як проходить перша консультація

Отоларинголог з повагою ставиться до кожного пацієнта, тому ви можете розраховувати на професійне кваліфіковане обслуговування. Спеціаліст перевіряє область, що турбує, а також інші ЛОР-органи, навіть якщо вони не викликають біль. Це потрібно, щоб уникнути можливих ускладнень. За необхідністю лікар проводить додаткові маніпуляції, обстеження, призначає аналізи. І вже на підставі повної клінічної картини призначає лікування.

Записуйтеся на прийом у b-healthy clinic

Звертайтеся в клініку з будь-якими скаргами на стан ЛОР-органів. Бо навіть незначні, на перший погляд, дрібниці можуть свідчити про розвиток серйозних захворювань. Досвідчений лікар готовий прийняти вас в будь-який день тижня – телефонуйте та записуйтеся на зручний час. Наш медичний центр має всі ресурси для комплексного обстеження та лікування отоларингологічних захворювань. Звернутися до лікаря-отоларинголога можна онлайн або за телефоном.

Також ви можете викликати спеціаліста додому в Харкові або замовити онлайн-консультацію. Ми створюємо всі умови для ефективної допомоги кожному пацієнту.

Послуги у напрямку

Наші Лікарі

Відгуки

Залишити відгук

Лідія
Rated 5 out of 5
10 Липня, 2023

Щиро дякую Владі Владиславовні за професійний,швидкий прийом моєї дитини. Записатися заздалегідь не могли, але лікар нас все одно прийняв, навіть, після закінчення свого робочого часу. Тому ми змогли вчасно розпочати лікування. Дитині в той же день стало набагато легче. Дякую!

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Здравствуйте, Лідія! Благодарим за высокую оценку работы наших специалистов.

Рустам
Rated 5 out of 5
28 Травня, 2023

Выражаю огромную благодарность Владе за экспертность и знание своего дела. Это единственный врач к которому я попал в воскресенье. Сделали анализы сразу, выявили проблему и в тот же день ее решили. Спасибо еще раз, выдайте ей премию)

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Спасибо за отзыв

Вадим
Rated 5 out of 5
29 Березня, 2023

Селезньова Влада Владиславівна отличный специалист, лечение помогло, проблема решилась в первый же день:) Остались только хорошие впечатления от приёма.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Дякуємо за відгук

Марина
Rated 5 out of 5
21 Жовтня, 2021

Были на приеме с ребёнком у пульмонолога,лор- врача.Спасибо за качественное и полное обследование , клиника новая, чистая , на ресепшне-прекрасные девочки. Придём ещё

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Огромное спасибо за оставленный отзыв!

Инна Карацюба
Rated 5 out of 5
2 Вересня, 2021

Выражаю огромную благодарность врачу – отоларингологу Биленко Александру Ивановичу за профессионально поставленный диагноз и эффективное лечение!

Спасибо большое за Ваш профессионализм!!!

PS: Отличная клиника, обеспечивает высокое качество обслуживания, действительно заботятся о каждом пациенте. Спасибо за то, что делаете. Удачи в развитии!

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Спасибо огромное за отзыв о нашем самом лучшем лор враче! Спасибо за тёплые слова в адрес нашего медицинского учреждения!! Здоровья вам и вашим близким!!!