Педіатрія

Педіатр Харків: дбайливий підхід до здоров’я вашої дитини

Педіатр Харків: дбайливий підхід до здоров’я вашої дитини


Педіатрія – це підтримка для батьків і окремий всесвіт для дитини, який відповідає за його здоров’я. У самому терміні поєднані головні аспекти цього розділу медицини – «pais» – дитина та «iatreia» – лікування. У нашому відділенні педіатрії працюють відповідальні лікарі, які люблять свої маленьких пацієнтів та стають справжнім другом для батьків.

Педіатрія – одна з найважливіших галузей медицини, бо багато хвороб зароджуються саме в дитинстві.

Педіатрія (Прайс)

 • Консультація педіатра первинна 500грн
 • Консультація педіатра повторна впродовж 1 захворювання 450грн
 • Консультація по грудному вигодовуванні 500грн
 • Онлайн консультація педіатра 500грн
 • Патронаж новонародженого 350грн
 • Виклик педіатра додому + таксі + 50% у вихідний день 1200грн

Прийом педіатра b-healthy clinic у Харкові – це спокій та впевненість у стані вашої дитини. Наші лікарі керуються доказовою та традиційною медициною при лікуванні дітей будь-якого віку, проводять огляд, дотримуючись встановлених стандартів. У нас є все необхідне для діагностування та лікування: чутливі лікарі, сучасне обладнання та маніпуляційний кабінет, вакцини. Ми також проводимо консультації онлайн та виїжджаємо на дім, якщо за певних обставин не можете відвідати клініку.

Коли необхідно відвідувати педіатра

Записаться к педиатру в Харькове необхідно для оцінки стану дитини, перевірки функціонування внутрішніх органів та своєчасного виявлення порушень. Огляд ділиться на:

 • Плановий

Протягом першого року життя профілактичні огляди малюка повинні бути регулярними – щомісяця. Після виповнення одного року консультація педіатра необхідна 2 рази на рік. На прийомі лікар оцінює загальний стан дитини та антропометричні дані. Батьки отримують цінні рекомендації.

 • Позапланові

Перед вакцинацією дитини, для отримання довідки у дитячий садок або секцію необхідно проходити огляд педіатра. Також є поняття термінової консультації лікаря. Вона може знадобитися, якщо у дитини різко підвищилася температура тіла, є нежить або кашель, головний біль, втомлюваність, порушення свідомості та інші показники порушення стану здоров’я.

Відповідальні батьки своєчасно помічають зміни у поведінці або стані дитини, які можуть бути першою ознакою будь-якої хвороби. Організм малюків істотно відрізняється від дорослого, тому у разі потреби необхідно звертатися до лікаря і не займатися самолікуванням.

Як проходить консультація педіатра

Під час відвідування лікар спілкується з батьками та дитиною, щоб визначити скарги, вивчити анамнез. Після цього проводить огляд малечі максимально обережно, щоб не викликати у неї занепокоєння та страх. Якщо є вірусні або простудні захворювання, педіатр одразу встановлює діагноз. В інших випадках призначає додаткове обстеження. Наприклад, УЗД, КТ, рентген та лабораторні дослідження.

Педіатр b-healthy clinic у Харкові допомагає у лікуванні багатьох дитячих захворювань:

 • ГРВІ, застуда, грип.
 • Захворювання органів дихальної системи, ЛОР, шлунково-кишкового тракту.
 • Інфекційні, шкірні, алергічні та паразитарні захворювання.

Запишіться до педіатра приватної клініки b-healthy clinic

У відділку педіатрії нашої клініки у Харкові працюють досвідчені лікарі, які мають понад 5 років стажу. Кожен бере на себе відповідальність за здоровий розвиток маленького пацієнта, допомагає батькам правильно доглядати за малюком та розуміти його вікові особливості.

Ми будуємо з нашими пацієнтами довірливі відносини, піклуємося про стан дітей. Нагадуємо, що ви можете пройти онлайн-консультацію або викликати лікаря-педіатра на дім, щоб отримати повноцінний огляд. Пропонуємо укласти контракт з фахівцем, який передбачає безліміт відвідувань, знижки на вакцинацію та консультацію інших лікарів. Ця пропозиція актуальна для дорослих та маленьких пацієнтів.

Якщо вам потрібна термінова допомога – запишіться на прийом педіатра за телефоном або на сайті.

Послуги у напрямку

Наші Лікарі

Відгуки

Залишити відгук

Ольга
Rated 5 out of 5
22 Червня, 2023

На приеме я была вместе с ребенком, все прошло отлично. Татьяна Владимировна полностью опросила, провела осмотр, выслушала все жалобы и назначила лечение. Врач чуткая, компетентная, все подробно объяснила, дала рекомендации с которыми согласился ребёнок.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Благодарим Вас за ваш положительный отзыв!

Людмила
Rated 5 out of 5
4 Травня, 2023

Я была у врача с ребёнком. На приёме доктор провела, как положено, осмотр и изучила наши анализы. Татьяна Владимировна профессиональна, внимательна, доброжелательна к ребёнку и он даже не плакал. По итогу консультации меня вполне всё устроило. И вопросов не осталось.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Благодарим Вас за ваш положительный отзыв!

Юлия
Rated 5 out of 5
2 Березня, 2023

Я была у врача с дочерью. Доктор на приёме очень всё доступно объяснила, посмотрела ребёночка, внимательно выслушала и дала дельные советы. По итогу дочка осталась даже довольна, хотя она обычно плачет, а тут прям была очень активна. От доктора я вышла спокойная и ни о чём не переживала.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Благодарим Вас за ваш положительный отзыв!

Ирина
Rated 5 out of 5
16 Січня, 2023

Я была на приёме с девятилетним сыном. Врача я выбрала по клинике – она меня устраивает, так что я не сомневалась, что врач окажется компетентным. Татьяна Владимировна прекрасно провела приём, осмотрела ребёнка и грамотно назначила лечение, которое уже дало положительную динамику.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Благодарим Вас за ваш положительный отзыв!

Марина Левыкина
Rated 5 out of 5
29 Січня, 2022

Хочу поблагодарить нашего уже врача педиатра Антонину Сергеевну Мальцеву. Наш ангел хранитель. Несмотря на то что она молодая врач, я в восторге. Мне очень трудно понравится и найти хорошего педиатра, но в этом центре всё свершилось. Спасибо ей огромное и дай бог здоровья. Вылечила ребёнку пневмонию двухстороннюю , недавно прививались. Всегда на связи, расскажет, объяснит. И самое главное ребёнок счастлив от неё и никакого плача и стресса. Супер!

Отдельно спасибо🙏💕 хочу сказать врачу Узисту. Это женщина от Бога! Нежная ,ласковая, очень добрая!

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

спасибо за отзыв! Спасибо за хорошее отношение к нашему педиатру Мальцевой Антонине Сергеевне!Всегда готовы прийти на помощь нашим любимым маленьким пациентам!!