Алергологія

Аллерголог в Харькове | Консультация врача-аллерголога в Харькове

Алергологія у b-healthy clinic: життя без неприємних симптомів

Алергологія – розділ медицини, який вивчає алергічні реакції людини на різні подразники. Лікарі намагаються не тільки усунути неприємні симптоми, котрі заважають повноцінному життю пацієнтів, але й запобігти появі алергічних нападів надалі.

Алергія вважається набутою реакцією організму. Вона виникає після близького контакту з подразником, який її викликає. Імунна система розпізнає алерген, через що кожен наступний контакт з ним викликає миттєву реакцію.

Алергологія (Прайс)

 • Консультація алерголога первинна 500грн
 • Консультація алерголога повторна впродовж 1 місяця 450грн

Лікарі-алергологи клініки b-healthy clinic вважають алергію патологічною реакцією організму на алергени, внаслідок якої з’являються антитіла. Алергія зазвичай проявляється у вигляді кашлю, сльозотечі, утрудненого дихання, а також діареї, болю в животі, почервоніння і свербіння.

Коли необхідно відвідати лікаря-алерголога

При виникненні ознак алергії, особливо якщо ви помічаєте, що вони є лише у певний сезон або коли ви контактуєте з певним видом речовин, треба обов’язково записатися на прийом до лікаря-алерголога. Також консультація лікаря-алерголога у Харкові є терміновою, якщо ви згодні хоча б з одним твердженням, представленим нижче:

 • алергія псує якість вашого життя;
 • ви маєте сезонну лихоманку чи інші алергічні симптоми кілька місяців на рік;
 • у вас часто виникає важке дихання, закладеність носа;
 • є хронічні інфекції пазух;
 • попереднє лікування не дало результату чи спричинило серйозні побічні реакції;
 • ви помічаєте в себе ознаки астми: недостатньо повітря, відчуття стиснення в грудях, задишка, постійні хрипи та кашель;
 • раніше вам вже діагностували астму.

Як відбувається консультація лікаря-алерголога у Харкові

Перед тим як записатися на прийом до спеціаліста, ми рекомендуємо здати загальний та розгорнутий аналіз крові. Це значно прискорить процес діагностики та дозволить лікарю точніше визначити причину симптомів. Також перед відвідуванням алерголога бажано не вживати ніяких протиалергічних препаратів.

Консультація починається зі збору анамнезу: лікар проводить огляд пацієнта та записує основні симптоми, скарги. При необхідності алерголог призначає додаткове обстеження:

 • алергопроби;
 • аналіз крові, який показує імунний статус;
 • визначення рівня імуноглобуліну;
 • проби на специфічні алергени.

Після того як буде визначений алерген, лікар призначить медикаментозне лікування, а також розповість про профілактичні заходи.

Записуйтеся на прийом до алерголога у Харкові

У нашій клініці прийом веде кваліфікований алерголог, який знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта та дуже педантично ставиться до своїх обов’язків. Лікування будь-яких проявів алергії потребує чіткого планування та терпіння. Саме лікар-алерголог зможе розробити дієвий план дій згідно з індивідуальними особливостями пацієнтів.

Не ігноруйте ознаки алергії, адже це може призвести до різкого погіршення самопочуття та навіть загрози життю. Записуйтеся на прийом до лікаря-алерголога за вказаним телефоном або через спеціальну форму на сайті.

Послуги у напрямку

Наші Лікарі

Відгуки

Залишити відгук

Алла
Rated 5 out of 5
9 Травня, 2024

Юлия Васильевна прекрасный специалист,помогла с лечением,все доступно объясняла,ничего лишнего. Спасибо вам за вашу помощь.

Олена
Rated 5 out of 5
8 Вересня, 2023

Були з донечкою у Юлії Валентинівни на прийомі, дуже сподобалось. Лікар уважна, все дуже доступно пояснює, взагалі дуже класний спеціаліст та дуже гарна людина.

Вдячна їй безмежно.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Дякуємо за відгук!

Владислав
Rated 5 out of 5
2 Липня, 2023

Очень хороший, доброжелательный и отзывчивый врач. Обратился с проблемой кишечника. Юлия Валентиновна все подробно объяснила по моей проблеме, дала общие рекомендации и составила план лечения. Порекомендовал бы этого специалиста другим.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Здравствуйте, Владислав! Спасибо Вам большое за отзыв! Мы рады стараться для каждого пациента и для Вас в частности!

Дмитрий
Rated 5 out of 5
15 Травня, 2023

Всё прошло хорошо, без замечаний. Приду на повторную консультацию через 3 месяца.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Здравствуйте, Дмитрий! Спасибо за Ваш теплый отзыв! Мы стараемся для Вас!

Светлана
Rated 5 out of 5
2 Березня, 2023

На приеме доктор выслушала меня и дала рекомендации, с которыми я абсолютно согласна. Я уже давно страдаю этими проблемами. Специалист мне понравился, обязательно вернусь к нему.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Здравствуйте, Светлана! Огромное спасибо Вам за отзыв и высокую оценку. Нам приятно, что Вы доверяете опыту и профессионализму специалистов нашего центра. Обращайтесь, мы всегда готовы позаботиться о Вашем здоровье.