Козьмук Олена Вікторівна

Козьмук Олена Вікторівна

Козьмук Олена Вікторівна

  • Гінеколог, Ультразвукова діагностика
5,0
Rated 5 out of 5
(12) відгуків

Лікар акушер-гінеколог. Лікар УЗД. Досвід роботи 20 років.


  • 2001 р. – закінчила Харківський Державний медичний університет, факультет “Лікувальна справа”.

Спеціалізувалася в Харківській Академії Післядипломної Освіти на базі міського клінічного перинатального центру за фахом лікар акушер гінеколог.

Медична кваліфікація за фахом

  • Акушерство та гінекологія.
  • Ультразвукова діагностика.
  • Лікар естетичної медицини (інтимна контурна пластика, хірургічна інтимна пластика, PRP – терапія, плазмова корекція шкіри геніталій і тіла на апараті PlasmaSkin).

Галузь діяльності


Послуги у напрямку

Відгуки

Залишити відгук

Анна Сушко
Rated 5 out of 5
4 Лютого, 2024

Багато років спостережувалась і отримувала лікування від гінекологічної проблеми, якої в мене не було! Поки не звернулась до медичного центру b-healthy( по рекомендації подруги) до лікаря гінеколога Козьмук Олена Вікторівна! Я пройшла повне обстеження ( огляд, УЗД малого тазу, кольпоскопія, вакумаспірація),мені встановили діагноз та призначили лікування! Впродовж місяця я отримувала лікування! По перше у мене покращилось самопочуття, по друге стосунки з чоловіком покращились, ну і саме головне у мене зараз нема ніяких скарг! Тому я дуже задоволена лікарем гінекологом Козьмук Олена Вікторівна! Також дуже приемно спілкуватись з адміністраторами( завжди ввічливі і усміхнені) ! Окремо дякую медичну сестру за якісний забір крові( вени в мене проблемні) ! Дякую медичному центру b-healthy за приемні враження! Буду рекомендувати близьким та друзям!

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Шановна пані Анна! Дякуємо за відгук! Ми дуже раді, що вам сподобалась лікар акушер – гінеколог вищої категорії Козьмук Олена Вікторівна(вона дійсно заслуговує на вищу оцінку, тому що проводить складні гінекологічні операції ) Також нам приемно , що ви оцінили можливості нашого медичного центру в проведенні таких досліджень, як УЗД малого тазу на сучасному обладнанні, відеокольпоскопіі та вакумаспіраціі) ! Вдячні вам за те що скористалися послугою медичної сестри для забору венозної крові!

З великою повагою та вдячністю керівник медичного центру b-healthy clinic Ганна Семеренко

Аноним
Rated 5 out of 5
12 Грудня, 2023

Пишу отзыв анонимно. Хочу поделиться положительным опытом в нелегком выборе для женщин в случае медикаментозного аборта. Репутация и отзывы об клинике, помогли сделать правильный выбор. Врач тактично объяснила все, что будет происходить, сделала УЗИ для подтверждения срока беременности (6 недель) и для исключения противопоказаний. Не пожалейте времени на реабилитацию после аборта. Ведь так важно, чтобы все прошло без последствий и можно было бы потом забеременеть и родить ребёнка. В общем, я осталась довольна и врачом, и результатом. Всем советую искать достойную клинику. Важно – не где сделать медикаментозное прерывание беременности дешевле, а важнее – сделать правильными официальными препаратами, под контролем врача! А еще лучше – не допускать нежелательного зачатия и предохраняться.

Кириленко Ирина
Rated 5 out of 5
14 Вересня, 2023

Дуже задоволена ! Рекомендую! Лікар Козьмук Олена Вікторівна уважна, професійна! Медичний центр зручний для жінок( зручне гінекологічне Кресло, при проведенні ультразвукового дослідження я дивилась на свою дитинку на жупані телевизора( його рухи, обличчя) я в захваті!

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Дякуємо за відгук!

Альона
Rated 5 out of 5
8 Серпня, 2023

Спасибо Елене Викторовне за прием!Вежливо,информативно с улыбкой!Проконсультировала,объяснила,посоветовала.

Татьяна
Rated 5 out of 5
13 Липня, 2023

Очень благодарна Елене Викторовне и персоналу клинике. Попала к ней на приём, когда все горело там огнём. Спасибо девочкам, что нашлось время на приём в тот же день. Елена Викторовна очень внимательно провела приём, взяла анализы и дала рекомендации, как облегчить свое состояние, пока не придут результаты. И рекомендации простые, но оказались очень действенные!

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Благодарим Вас за ваш положительный отзыв!