УЗД тазостегнових суглобів

УЗД тазостегнових суглобів у Харкові

УЗД тазостегнових суглобів у Харкові

УЗД тазостегнових суглобів ціна

 • УЗД тазостегнових суглобів
  400грн

УЗД тазостегнових суглобів у Харкові – це сучасне, дуже точне, максимально інформативне та абсолютно безболісне дослідження, що дозволяє за короткий проміжок часу оцінити у дитини анатомічну та функціональну особливість кульшових суглобів.

Які показання для проведення УЗД тазостегнових суглобів:

 • підвищення тонусу в нижніх кінцівках
  (гіпертонус);
 • асиметрія сідничних складок (додаткова складка на стегні);
 • одна нижня кінцівка у дитини коротша за іншу (відмінність у довжині ніжок);
 • при відведенні стегна – виникають обмеження або симптом клацання;
 • обтяжений анамнез (багатоплідна вагітність, тазове передлежання, маловоддя, багатоводдя);
 • недоношеність дитини;
 • неврологічні проблеми;
 • дисплазія тазостегнових суглобів

В ідеалі перше УЗД тазостегнових суглобів провести одразу після народження. Надалі з профілактичною метою – скринінгове дослідження бажано проводити всім дітям. Рання діагностика дисплазії тазостегнових суглобів – дозволить більш якісне та ефективне лікування.

Підготовка до проведення УЗД тазостегнових суглобів:

УЗД тазостегнових суглобів не потребує попередньої підготовки. Маленькій дитині бажано проводити після годування, щоб дитина не вередувала. Батьки під час процедури забезпечують нерухомість дитини. Це дозволить поставити правильний діагноз, тим більше дослідження займає кілька хвилин.

Методика проведення УЗД тазостегнових суглобів:

УЗД тазостегнових суглобів проводитися в лежачому стані дитини. Лікар ковзає датчиком і оцінює стан кульшового суглоба, суглобової капсули, прилеглих хрящів, м’язів, тканин. Фахівець обчислює кут між латеральною поверхнею здухвинної кістки та дахом вертлужної западини. Дана діагностична процедура за якістю співмірна з проведенням рентгенологічного дослідження тазостегнового суглоба, проте не має променевого навантаження.

Які переваги проведення УЗД тазостегнових суглобів?

Золотий стандарт у діагностиці дисплазії тазостегнових суглобів

Абсолютно безпечний та безболісний метод діагностики, високоінформативне діагностичне дослідження. Процедура, що не вимагає ніякої підготовки, з можливим проведенням у будь-який час доби. З урахуванням відсутності променевого навантаження та інших побічних впливів на організм маленької дитини – це дослідження можна без обмежень проводити неодноразово з метою динамічного спостереження на тлі лікування. Діагностична процедура не займає багато часу і є досить бюджетною порівняно з іншими методами дослідження діагностики проблем тазостегнових суглобів.

Наші Лікарі

Відгуки

Залишити відгук