Діброва Євгенія Владиславівна

Діброва Євгенія Владиславівна

Діброва Євгенія Владиславівна

  • Гінеколог, Ультразвукова діагностика
5,0
Rated 5 out of 5
(3) відгуків

Лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії, лікар ультразвукової діагностики. Стаж роботи – 15 років.


Скільки коштує консультація гінеколога, ціни на прийом гінеколога

  • Консультація гінеколога первинна
    500грн
  • Повторна консультація гінеколога
    450грн
Якщо вам потрібна кваліфікована медична допомога в галузі гінекології та ультразвукової діагностики, ви знайшли правильного лікаря. Діброва Євгенія Владиславівна – це досвідчений фахівець, який присвятив своє життя допомозі жінкам у підтримці їхнього здоров’я.

Як гінеколог, доктор Діброва має обширний досвід у лікуванні різних гінекологічних захворювань та проведенні профілактичних оглядів. Вона завжди готова надати вам якісну консультацію, здійснити необхідні обстеження та рекомендувати оптимальний курс лікування.

Крім того, як лікар з ультразвукової діагностики, Діброва Євгенія Владиславівна забезпечує вас точними та надійними результатами обстежень. Вона володіє сучасним обладнанням та має глибокі знання у сфері ультразвукової медицини, що дозволяє їй ефективно виявляти патології та надавати правильну діагностику.

Наша клініка забезпечена всіма необхідними зручностями для здійснення комфортного та безпечного обстеження. Ми розуміємо, наскільки важливо відчувати себе комфортно під час візиту до лікаря, тому створюємо атмосферу довіри та підтримки для кожної пацієнтки.

Не відкладайте своє здоров’я на потім – запишіться на консультацію до Дібрової Євгенії Владиславівни вже сьогодні. Дозвольте собі мати якісну медичну допомогу від досвідченого спеціаліста, який турбується про ваше благополуччя.

Галузь діяльності


Послуги у напрямку

Відгуки

Залишити відгук

Dina
Rated 5 out of 5
13 Квітня, 2024

Дуже чемний та приємний лікар. В неї можна все розпитати та отримати розгорнуту відповідь.

Анастасия
Rated 5 out of 5
17 Лютого, 2024

Евгения Владиславовна грамотная! Мне она очень понравилась! Доктор назначила сопутствующие анализы. С результатами приду к ней повторно.

Ольга
Rated 5 out of 5
12 Січня, 2024

Евгения Владиславовна профессиональный доктор. На приеме она уделила мне достаточно времени. По итогу визита врач решила все мои вопросы. При необходимости приду к ней повторно!