Видалення родимок

Видалення родимок у Харкові

Видалення родимок у Харкові

Родимки(невуси) – утворення, до складу якого входить скупчення клітин, фарбованих певним пігментом. Родимки можуть з’являтися на різних ділянках тіла, але найчастіше утворюються на шкірі обличчя. Мають різний діаметр і різну колірну гаму від світло-коричневих до дуже темних..

 • Видалення невуса на обличчі та шиї (лазерне) залежно від розміру та складності процедури.
  від 500 до 1000 грн
 • Видалення невуса на шкірі волосистої частини голови
  від 500 до 1000 грн
 • Видалення невуса на шкірі тулуба
  від 400 до 1000 грн
 • Видалення невуса у зоні геніталій
  від 500 до 1000 грн

Основні причини виникнення родимок

 • Захворювання жіночих та чоловічих репродуктивних органів
 • зміни гормонального фону організму
 • зниження імунного статусу
 • виникнення хронічного стресу
 • тривале перебування під впливом сонячного проміння.

Видалення родимок лазером у Харкові

Найбільш сучасним, делікатним та безболісним методом видалення родимок є лазерне лікування. Переваги даного методу полягають у повному видаленні новоутворення без подальшого виникнення повторних епізодів зростання родимок. Видалення родимок є абсолютно безпечним з урахуванням впливу лазерних променів на родимку, не піддаючи впливу навколишні тканини. Після видалення родимки лазером поверхня не потребує жодного додаткового догляду, лікування, нанесення медикаментозних мазевих пов’язок. Лікувальний сеанс видалення родимки займає дуже короткий проміжок часу, що є великою перевагою перед іншими методами лікування. Безперечною перевагою також є відсутність вікових обмежень, лазерне видалення родимок легко переносять дуже маленькі пацієнти і активно користуються цим методом лікування люди похилого віку.

Як відбувається видалення родимок лазером у Харкові

Лікар спрямовує промінь лазера безпосередньо на родимку не торкаючись сусідніх тканин. Під впливом лазерного променя родимка назавжди випаровується. Лазерний промінь має дуже високу температуру і тому бактерії гинуть і ніколи не буває ускладнень у вигляді запалення після видалення родимки лазером..

Як відбуваються процеси загоєння після видалення родимки лазером

Після видалення родимки лазерним променем утворюється суха скоринка, яка самостійно відпадає протягом 10-14 днів. Утворення скоринки відбувається абсолютно безболісно, ​​тканина після відновлення має вигляд абсолютно здорової тканини, яка нічим не відрізняється від сусідніх тканин..

Видалення родимок азотом у Харкові

Кріодеструкція – це метод видалення родимки за допомогою рідкого азоту. Суть методу полягає у вплив рідким азотом на родимку, при якому відбувається випаровування родимки за рахунок низької температури азоту -196. Така температура кристалізує рідку частину родимки та при подальшому відтаванні відбувається загибель клітин родимки з подальшим відновленням шкірних покривів. Видалення родимки рідким азотом – найбільш ефективний, швидкий та сучасний метод лікування з мінімальним реабілітаційним періодом. Він безболісний і бюджетний і тому дуже популярний у косметології та дерматології.

Медичні та естетичні показання для видалення родимок.

Естетичні родимки розташовується на обличчі або іншій відкритій частині тіла і погіршує зовнішній вигляд ділянки тіла, на якій вона розташована. Родимка розташована таким чином, що рух тієї чи іншої ділянки тіла призводять до її механічного пошкодження..

Медичні – ризик розвитку злоякісних утворень.

Найважливішим показанням для звернення до лікаря дерматолога з метою консультації та видалення родимок рідким азотом є: зростання та зміна кольору родимки, кровоточивість та болючість новоутворення, збільшення кількості родимок на шкірі за невеликий проміжок часу.

Техніка видалення родимки рідким азотом.

Процедура видалення родимки триває близько 3-5 хв, немає необхідності в знеболюванні, оскільки це безболісно, ​​що дуже важливо для людей з алергічними реакціями на анестетики. Спочатку йде процес заморожування тканин, вони стають щільними та повністю втрачають чутливість. Потім утворюється набряк, що зберігається протягом 3 годин. Після набряку утворюються бульбашки, вони зберігаються на шкірі близько доби. Протягом місяця поступово зникає некроз тканин. На повне відновлення шкірних покривів потрібно близько півроку.

Медичний центр “b-healthy clinic” пропонує видалення родимок лазером та азотом на сучасному обладнанні протягом короткого проміжку часу, абсолютно безболісно, ​​у стерильних умовах з дотриманням усіх методів асептики та антисептики, за невисоку вартість послуги.

Наші Лікарі

Відгуки

Залишити відгук