УЗД легень

Узі легких

УЗД легень в Харкові

УЗД легень цена

 • Узі легень
  500грн

Узі легень – це точний, сучасний і безпечний метод діагностики захворювань бронхолегеневої системи. Для отримання зображення використовуються високочастотні звукові волни.Датчік ковзає по досліджуваної області кожну секундуу приймає і відправляє мільйони звукових хвиль, які проходять через задану область (легкі, плевра) і виводить зображення на екран, яке фахівець трактує, оцінює, виставляє діагноз. Ультразвукова сонографія легень – інструментальний метод дослідження для оцінки морфологічного і функціонального стану органів грудної клітини з високоточної діагностичної ефективністю.

Записатися на узі легень в Харкові в медичному центрі b-healthy clinic

Ви можете провести обстеження в Харкові в медичному центрі бі-Хелсі клінік в будь-який зручний для вас час за попереднім записом уникаючи контактів з іншими
пацієнтами та отримуючи послугу в строго обмежений записом час. Ви можете записатися за телефонами вказаними на сайті. Якщо вам зручніше залиште заявку на сайті і наші співробітники вам зателефонують.

Підготовка до узі дослідження

Ніякої спеціальної підготовки не потрібно.

Методика проведення узі легень

В основному проводиться лежачи на кушетці, але при необхідності лікар може попросити повернутися на бік для кращої візуалізації осередку ураження. Також можна робити дослідження і сидячи і напівлежачи, наноситися спеціальний гель на шкіру грудної клітини, який покращує ковзання і доктор проводить дослідження по 14 основних зон. Обстеження проводитимуться на глибині 5 см спеціальним конвексним датчиком з частотою 3-5 мгц, але при необхідності для кращої візуалізації можливе застосування лінійного датчика.

Основні переваги узі легень

 • безпека;
 • безболісність;
 • відсутність променевого навантаження;
 • не вимагає спеціальної підготовки;
 • результат діагностики в реальному часі;
 • 97% точність дослідження;
 • повна відсутність протипоказань (вагітні, діти, пацієнти з кардіостимуляторами, хворі в критичному стані, яким протипоказана будь-яка транспортування);
 • можливість багаторазового дослідження для динамічного спостереження з метою моніторування захворювання;
 • низька вартість дослідження;
 • широка доступність;

Клінічні симптоми при яких необхідно узі легень

 • Кашель;
 • задишка;
 • болю в грудній клітці;
 • кровохаркання;
 • травми грудної клітини;
 • зниження сатурації;
 • динаміка захворювання при лікуванні пневмонії, плевриту і ін;
 • моніторинг лікування після перенесених запальних захворюваннях або на їх фоні;

Фахівці, що направляють на узі легень

Протипоказання для узі легень

Немає абсолютно ніяких протипоказань для проведення ультразвукового дослідження легень.
Будь-яка людина незалежно від статі і віку може пройти дане обстеження. Вагітним жінкам на будь-якому терміні можна проводити діагностичну процедуру. Шалені матусі також можуть пройти обстеження. Дітям проводять без шкоди на зростаючий організм і без кількісного обмеження з урахуванням повної нешкідливості даного методу дослідження. Пацієнти з кардіостимуляторами та металевими зубами не є винятком. Дуже важливий аспект – це важкі хворі, яким за станом здоров’я заборонені транспортування проводять процедуру біля ліжка хворого і в тому положенні в якому він знаходитися (лежачи на спині, животі).

Основні ультразвукові критерії органів грудної клітини

 • наявність А-ліній;
 • кількість В-ліній;
 • наявність і розмір обсягу консолідації легеневої тканини;
 • стан плевральної лінії;
 • наявність випоту в плевральних порожнинах з вимірюванням об’єму;

Висока чутливість ультразвукової діагностики органів грудної клітки дозволяє виявити такі захворювання:

У місті Харкові в медичному центрі b-healthy clinic проводять ультразвукову діагностику легень лікарі вищої категорії, грамотні фахівці з величезним досвідом роботи і достатнім багажем знань для правильної постановки діагнозу. Якщо ваш лікуючий лікар направив вас на проведення даного обстеження – звертайтеся в наш медичний центр якомога раніше. Не забувайте краще піддаються лікуванню початкові стадії захворювання, які часто можна вилікувати навіть без оперативного втручання. Пам’ятайте за допомогою безболісного, нешкідливого і бюджетного методу дослідження можна виявити багато патологічних процесів в легенях, встановити правильний діагноз і призначити своєчасне ефективне лікування.
Для якісного ведення пацієнтів при виявленні змін при проведенні ультразвукової діагностики органів грудної клітини – в Харкові в медичному центрі ведуть прийом досвідчені лікарі: пульмонологи, фтизіатри, кардіологи, терапевти, які уважно і з розумінням поставляться до вашої проблеми, вникнувши і обговоривши з вами все скарги , анамнез захворювання, життя, оцінивши результати сонографии легень і інших ваших аналізів. Вам призначать лікування з монітором ультразвукової діагностики легенів і тактики лікування.

Наші Лікарі

Відгуки

Залишити відгук

Alexandra Ngo
Rated 5 out of 5
1 Вересня, 2021

Были с семьёй на приёме в этой клинике у нескольких специалистов. Очень понравилось! От администраторов до докторов, все были очень приветливы, внимательны, и, самое главное, профессионалы своего дела!

Мама делала УЗИ лёгких у доктора Биленко Натальи Александровны, нам рассказали все симптомы “понятным” языком и объяснили всю серьёзность ситуации.

Сестра была на приёме у ЛОР-врача Биленко Александра Ивановича и у пульмонолога Семеренко Анны Ивановны. Огромная благодарность этим врачам! Провели консультацию, адекватно все объяснили и назначили лечение. Также сделали малой спирографию и Анна Ивановна сразу расшифровала нам результаты исследования.

Я сдавала анализы и прививалась от гепатита. Должна сказать, цены в клинике одни из дешёвых в городе! Доктор Мальцева Антонина Сергеевна провела осмотр, рассказала какие могут быть симптомы после вакцинации и как их устранять.

Очень довольны клиникой! Будем не раз ещё приходить и рекомендовать друзьям!

P.S. На следующий день позвонили и спросили, как я себя чувствую после прививки. Приятно удивлена!

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Выражаем огромную благодарность за приятные слова благодарности нашим докторам и медицинским сёстрам!!! Очень приятно! Желаем вам крепкого здоровья!!!