Видалення папілом

Видалення папілом у Харкові

Видалення папілом у Харкові

Папіломи – це розростання на шкірі та слизових оболонках, що виникають під дією вірусу папіломи людини. Існує велика кількість видів цього вірусу, деякі з яких є онкогенними. Папілома височіє над поверхнею шкіри і часто має ніжку. Локалізація може бути будь-якої частини шкіри. Зазвичай папіломи утворюються на шиї, пахвових і пахових зонах, на повіках і шкірі обличчя. Папілома має колір шкіри або слабо пігментована.

  • Видалення родимок на шкірі тулуба (залежить від розміру та складності)
    від 100 до 200 грн
  • Видалення папілом на шкірі повік та війного краю із застосуванням рідкого азоту (КРІОЛІКУВАННЯ) залежно від розміру та складності
    від 200 до 500 грн

Сприятливі фактори: порушення цілісності шкіри (садна, тріщини), постійна травматизація шкіри – тертя та ін. Папіломи можуть запалюватися, що супроводжується хворобливістю та кровоточивістю, а також інфікуванням.

Видалення папілом лазером

Найсучаснішим, делікатним методом видалення папілом є лазерне лікування. Вилучення займає кілька хвилин. Процедура малоболісна і тому не вимагає застосування анестезії. Після припікання лазером папіломи загоєння відбувається швидко і не потребує складного догляду. Як правило, шкіра швидко епітелізується протягом 3-5 днів і на місці віддаленої папіломи не залишається сліду.

Видалення папілом рідким азотом

Кріолікування є унікальним методом видалення папілом шкіри. Перевага методу – відсутність порушення цілісності шкіри, мала болючість процедури, немає необхідності застосування анестезії та найкращі косметичні результати після лікування. Кріолікування застосовується для будь-якого віку – від новонародженості до самого похилого віку, а також для вагітних. Лікування рідким азотом не має протипоказань.

Методика видалення папіломи рідким азотом полягає у нанесенні аплікатора з азотом на поверхню утворення та його заморожуванні. Після кріообробки папілома перетворюється на суху скоринку і безслідно відпадає, не залишаючи після себе сліду.

Досвідчений спеціаліст нашого медичного центру лікар дерматолог за один сеанс може видалити кілька папілом. У медичному центрі “b-healthy clinic” веде прийом лікар-дерматолог вищої категорії, з величезним досвідом і незвичайною харизмою, яка приверне себе найкапризнішого пацієнта, маленьку дитину і стурбованих батьків. Медичний центр надає послуги видалення папілом на сучасному обладнанні.

Наші Лікарі

Відгуки

Залишити відгук

Елена
Rated 5 out of 5
4 Лютого, 2024

Дуже задоволена лікарем Сорокіним Романом Вячеславивичем, який видалив мені папіломи! Професійна і позитивна людина! Також сподобалась концепція клініки, що коли лікар консультує і в цей же час видаляє, то кошти за консультацію кліника не бере! Для мене пенсіонерки це було дуже приемно і несподіванно! Медична установа b-healthy clinic, справила дуже гарне враження! Дякую за допомогу!

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Шановна пані Олена! Вдячні вам за відгук! Нам дуже приемно, що послуга видалення папілом лікарем Сорокіним Романом Вячеславовичем вам сподобалась! Також приемно, що ви оцінили нашу концепцію ( коли лікар консультує і в межах прийому видаляє папіломи, то за консультацію ми кошти не беремо)! Здоров‘я вам та вашим рідним!

З повагою керівник медичного центру Ганна Семеренко