Тест ПЦР (COVID-19)

Тест ПЦР Харків

Тест ПЦР (COVID-19) в Харкові

У медичному центрі є дуже затребувана послуга – виклику медсестри додому для забору аналізу. Результат ви отримаєте в день здачі аналізу.

Тест ПЦР (COVID-19) цена

 • Тест ПЦР (COVID-19)
  480грн
 • Тест ПЦР (COVID-19) з виїздом на будинок
  1200грн
 • Експрес тест(COVID-19)
  250грн
 • Експрес тест COVID-19 (зняття з самоізоляції
  в сервісі “Дій Вдома”, результат через 30 мин)

  250грн
 • Антитела IgM к нуклеокапсидных антигена коронавируса SARSCoV-NP-IgM
  200грн
 • Антитела IgG к коронавируса SARS-CoV-Ig G
  200грн
 • Пакет «COVID антитела к коронавируса IgM и IgG»
  350грн

Тест ПЦР (COVID-19) – це лабораторне дослідження методом полімеразної ланцюгової реакції. Дане дослідження найточніше, неінвазивний і дає можливість виявлення вірусу в організмі на самих ранніх етапах інфікування. Ще до появи ознак хвороби з урахуванням високої чутливості методу при мінімальній кількості РНК вірусу в досліджуваному соскобе тест система здатна виявити збудник. Рання діагностика дозволяє почати лікування вчасно і не допустити важких ускладнень.

Як відбувається забір аналізу

Медичний працівник візьме матеріал з носоглотки або зіву. Для виявлення вірусу мазок необхідно взяти з поверхні мигдалин, піднебінних дужок, задньої стінки глотки. При заборі мазка з носоглотки – зонд вводять досить глибоко (загальна глибина проникнення 5 см для дорослих і 3 см для дітей) для якісної діагностики. При заборі матеріалу пацієнти відчувають незначний дискомфорт.

Оформлення замовлення на обстеження тесту на COVID-19 (ПЛР-тест) з обов’язковим документом, що посвідчує особу (оригінал паспорта або водійського посвідчення) із зазначенням адреси проживання.

Як правильно підготуватися до дослідження

Виключити прийом їжі, напоїв, полоскання рота, чищення зубів за чотири години до дослідження. Для ПЦР тестування дуже важливо отримати мазок з максимально великим вмістом уражених вірусом епітеліальних клітин в яких як відомо і живе РНК вірус. При пережовуванні і ковтанні їжі відбувається механічне злущування епітелію з поверхні слизової оболонки ротової порожнини, глотки і відповідно кількість інфікованих клітин при заборі матеріалу зменшується і досліджуваний отримає неточний результат і не почне вчасно лікуватися в зв’язку з чим захворювання буде прогресувати і може привести до дуже серйозних ускладнень . Вода або будь-яка інша рідина (кава, чай, соки, напої) – змиває зі слизової глотки, мигдалин інфіковані вірусом клітини. Рекомендується перед здачею ПЦР-теста виключити використання медикаментів, що застосовуються місцево (спреї, краплі, льодяники для розсмоктування). Застосування даних препаратів знижує число інфікованих клітин вірусом і може привести до помилок в діагностиці.Вживання спиртних напоїв теж знижує ймовірність виявлення вірусу РНК в досліджуваному матеріалі.

У місті Харкові в медичному центрі b-healthy-clinic, який розташований поруч зі станцією метро ХТЗ – роблять забір аналізів за попереднім записом (що виключає ризик інфікування і марнування часу). Медичні працівники строго дотримуються необхідні інструкції, керуючись наказами МОЗ України по виконанню всіх правил санітарно – епідеміологічного режиму. Всі співробітники забезпечені повним комплектом засобів індивідуального захисту.

Діагностику проводять лабораторії аналітика і ЦМЕІ на якісному сучасному обладнанні лікарями – лаборантами високої кваліфікації, використовуючи якісні реактиви та міжнародні технології.

Відгуки

Залишити відгук

Андрей
Rated 5 out of 5
10 Серпня, 2021

Делал здесь пцр тест, всё отлично!Утром сдал, вечером получил и цену дешевле не нашел в городе Харьков

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

спасибо за хороший отзыв