Рудавина Ганна Віталіївна

Рудавина Ганна Віталіївна

Рудавина Ганна Віталіївна

  • Гінеколог
0,0
Rated 0 out of 5
(0) відгуків

Лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії. Стаж роботи – 25 років.


Скільки коштує консультація гінеколога, ціни на прийом гінеколога

  • Консультація гінеколога первинна
    500грн
  • Повторна консультація гінеколога
    450грн

У важливому питанні жіночого здоров’я, професіоналізм та емпатія є вирішальними якостями в лікаря. Доктор Ганна Рудавіна – це висококваліфікований гінеколог, який присвятив своє життя збереженню та поліпшенню жіночого здоров’я. За роки своєї практики вона зарекомендувала себе як привітна та досвідчена медична фахівка, готова надати найкращі гінекологічні послуги.

Одним із найважливіших аспектів роботи доктора Рудавіної є підтримка жінок на всіх етапах їхнього життя – від підліткового віку до настання менопаузи та після неї. Вона розуміє унікальні потреби кожної пацієнтки та забезпечує індивідуальний та відповідальний підхід до кожного випадку.

Доктор Рудавіна надає широкий спектр гінекологічних послуг, включаючи регулярні огляди та консультації, ведення вагітності, лікування гінекологічних захворювань, в тому числі інфекційних та запальних процесів, та проведення мінімально-інвазивних хірургічних втручань. Завдяки поєднанню сучасних методів діагностики та лікування, доктор Рудавіна забезпечує своїм пацієнткам найкращі результати.

Однією з ключових переваг співпраці з доктором Рудавіною є її здатність побачити кожну пацієнтку в контексті її загального здоров’я. Вона підтримує пацієнтів у збереженні здорового способу життя та робить акцент на профілактиці захворювань.

Найбільш важливою метою доктора Рудавіної є створення довіри та комфортного середовища для своїх пацієнток. Вона прагне зробити кожну візиту до її офісу як приємним, так і корисним для здоров’я.

Звертаючись до доктора Ганни Рудавіної, ви можете бути впевнені, що отримаєте найкращі гінекологічні послуги, які будуть відповідати вашим потребам та очікуванням. Вона здатна зробити ваше життя здоровим та щасливим, допомагаючи вам зберегти контроль над своїм жіночим здоров’ям.

Галузь діяльності


Послуги у напрямку

Відгуки

Залишити відгук