Видалення бородавок

Видалення бородавок у Харкові ⭐️ Мед центр b-healthy clinic

Видалення бородавок у Харкові

Ми пропонуємо якісне видалення бородавок у Харкові за допомогою сучасних методів лікування. Бородавки є досить поширеним захворюванням, яке викликає дискомфорт та незручності. Вони можуть з’являтися на будь-якій частині тіла та мати різний розмір та форму. У цій статті ми розповімо про те, як ми проводимо видалення бородавок у нашому медичному центрі та які методи ми використовуємо.

Бородавка – це доброякісна пухлина на шкірі, спричинена вірусом папіломи людини (HPV). Бородавки можуть з’являтися на будь-якій частині тіла, але найчастіше вони зустрічаються на руках, пальцях, стопах, обличчі та статевих органах.

Бородавки мають різні розміри, форми та кольори. Вони можуть бути плоскими та гладкими або грубими та нерівними. Іноді вони мають чорний центр, який є судинною тканиною.

Бородавки не є небезпечними для здоров’я, але вони можуть бути неприємними та косметично небажаними. Вони також можуть поширюватися на інші частини тіла та інших людей. Тому, якщо ви виявили бородавки на своєму тілі, важливо звернутися до лікаря для консультації щодо можливих методів лікування та видалення.

 • Консультація дерматолога 500грн
 • Видалення кератом в залежності від розміру і локалізації (кріо, електро або лазер) 400грн
 • Видалення бородавок на кистях впливом кріоагента: в залежності від розміру 400грн
 • Видалення бородавок на стопах впливом кріоагента: в залежності від розміру. 400грн
 • Видалення плоских бородавок на обличчі за одиницю (кріо, лазер) 400грн
 • Видалення папіломи в зоні век за одиницю (кріо) 400грн
 • Видалення контагіозного молюска за одиницю в залежності від локалізації і розміру (кріо) 400грн
 • Видалення дерматофібром і ангиофибром розміром до 5 мм от 500грн
 • Видалення дерматофібром і ангиофибром розміром до 5 мм 400грн
 • Видалення дерматофібром і ангиофибром розміром 5-7 мм 400грн
 • Видалення дерматофібром і ангиофибром розміром вище 7 мм 500грн
 • Кріомасаж голови(при алопеціях ) участок до 3 см 200грн
 • Кріомасаж обличчя 300грн
 • Прижигання дрібних папіллом і ангіом 1-2мм 1 шт(електроексцизія або лазер) 40грн
 • Видалення невуса обличчя (в залежності від локалізаціі і розміру ) 500грн
 • Видалення невуса тулуб і кінцівки 400грн
 • Видалення невуса в зоні статевих органів 600грн
 • Анестезія (з урахуванням анестетика і шприца) 150грн

Методи видалення бородавок

Ми використовуємо різні методи видалення бородавок у Харкові. Один із найбільш популярних методів – це кріотерапія, при якій бородавка заморожується рідким азотом. Цей метод дуже ефективний і дозволяє швидко та безболісно прибрати бородавку.

Інший метод – це хірургічне видалення бородавок у Харкові. Цей метод застосовується у випадку, коли бородавка знаходиться у важкодоступному місці або має великий розмір. Хірургічне видалення бородавок проводиться за допомогою локальної анестезії та є безпечним та ефективним методом.

Ще один метод – це лазерне видалення бородавок. Лазерне видалення бородавок у Харкові є одним із найбільш сучасних та ефективних методів. Цей метод дозволяє швидко та безболісно прибрати бородавку без пошкодження навколишніх тканин.

Процедура видалення бородавок у Харкові

Перед проведенням процедури видалення бородавок наші фахівці проводять огляд та консультацію пацієнта у дерматолога у Харкові. Вони визначають, який метод видалення бородавок буде найефективнішим у конкретному випадку.

Після визначення методу видалення бородавок наш фахівець проводить процедуру. Тривалість процедури залежить від розміру та кількості бородавок, але в середньому процедура займає від 10 до 30 хвилин.

Після процедури видалення бородавок у Харкові ми даємо пацієнтові необхідні рекомендації щодо догляду за шкірою. Також ми проводимо контрольний огляд, щоб переконатися в ефективності процедури та відсутності ускладнень.

Переваги видалення бородавок у медичному центрі B-Healthy Clinic

Видалення бородавок у Харкові в медичному центрі B-Healthy Clinic має кілька переваг:

Кваліфіковані спеціалісти

У нашому медичному центрі працюють висококваліфіковані лікарі, які мають багаторічний досвід роботи та постійно вдосконалюють свої знання.

Сучасне обладнання

Для видалення бородавок у Харкові ми використовуємо сучасне обладнання, яке дозволяє проводити процедури максимально ефективно та безболісно.

Індивідуальний підхід

Ми беремо до уваги індивідуальні особливості кожного пацієнта та обираємо найбільш підходящий метод видалення бородавок у Харкові.

Безпека

Ми дотримуємось усіх необхідних заходів безпеки під час процедур видалення бородавок.

Зручність

Наш медичний центр знаходиться біля метро ХТЗ та легко доступний для всіх бажаючих.

Видалення бородавок у Харкові у медичному центрі B-Healthy Clinic – це швидкий, безпечний та ефективний спосіб позбутися бородавок. Наші фахівці готові надати вам кваліфіковану допомогу та підібрати найбільш вдалий метод видалення бородавок. Зв’яжіться з нами, щоб записатися на консультацію та процедуру видалення бородавок.

Наші Лікарі

Відгуки

Залишити відгук