Видалення кератом

Видалення кератом у Харкові

Видалення кератом у Харкові

 • Консультация дерматолога (с дерматоскопией)
  500грн
 • Консультация дерматолога (без дерматоскопии)
  450грн
 • Удаление кератом в зависимости от размера и локализации(крио, электро или лазер)
  200 – 600грн
 • Анестезия (с учетом анестетика и шприца)
  150грн

Кератоми шкіри є доброякісними пухлинами епітелію, що найбільш часто зустрічаються. Деякі автори вважають їх спадковими. Але останнім часом поява
кератом пов’язують із шкідливою дією сонячної інсоляції. Не виключається так само і вірусний фактор, оскільки часто кератоми поєднуються з папіломатозом. Зазвичай поява
Кератом виникає після 30 років. Однак зараз ми спостерігаємо освіту кератом молодшого віку. Кератоми бувають двох видів:

 • Себорейні
 • Актинічні

Актинічна кератома – рожева цятка в зоні брови

Актинічна кератомаа

Актинічні кератоми виникають у людей похилого віку і часто малигнізуються, тобто трансформуються в більш агресивні злоякісні пухлини. Зазвичай актинічна кератома виглядає у вигляді існуючої рожевої цятки з легким лущенням і не турбує пацієнта, що і призводить до пізніх звернень.

Себорейні кератоми шкіри чола

Себорейні кератоми шкіри чола

Себорейні кератоми протікають більш доброякісно. Вони проявляються у вигляді шорстких скорин від жовтуватого до темно-коричневого кольору розміром від декількох міліметрів до великих бляшкоподібних пухлин.

Тому така важлива своєчасна діагностика та лікування кератом. Діагностика кератом починається із дерматоскопії. Досвідчений дерматолог визначить вид кератоми, перспективи її розвитку та загрозу здоров’ю. При необхідності використовують цитологічне чи гістологічне дослідження. Чим раніше виявлено пухлину шкіри та проведено її видалення, тим краще отриманий косметичний ефект та менше можливих ускладнень чи рецидивів. Раннє лікування кератом особливо важливе при виявленні актинічної кератоми. Великі себорейні кератоми з часом глибоко проростають в дерму і видалити їх можливо тільки висіченням пошкодженої ділянки шкіри.

Видалення кератом виробляється різними методами: електроексцизія, кріолікування, лазеротерапія. Найкращі результати лікування кератом – це кріообробка (припікання)
рідким азотом), а також лазерне лікування (т.е. видалення кератоми за допомогою лазера). Досвідчений дерматолог визначає метод видалення кератоми залежно від її виду, розміру, розташування та інших факторів. Загоєння шкіри після припікання азотом та лікування лазером відбувається, як правило, протягом 2 тижнів. Ці методи найбільш щадні для шкіри. У деяких випадках навіть немає необхідності використовувати анестезію, у зв’язку з малою хворобливістю процедури.

Наші Лікарі

Відгуки

Залишити відгук