Тарасенко Світлана Станіславівна

Тарасенко Світлана Станіславівна

Тарасенко Світлана Станіславівна

  • Лікар – гастроентеролог
5,0
Rated 5 out of 5
(4) відгуків

Лікар вищої категорії. Стаж роботи – 20 років.


Скільки коштує консультація гастроентеролога, ціни на прийом гастроентеролога

  • Консультація гастроентеролога первинна
    500грн
  • Повторна консультація лікаря гастроентеролога
    450грн

Освіта:

Закінчила Харківський національний медичний університет у 1999 році. З 2003 року є членом Обласної та Всеукраїнської організації лікарів-гастроентерологів.
Постійно підвищує свій кваліфікаційний рівень, учасник професійних семінарів та симпозіумів.

Консультація гастроентеролога

Коли ви стикаєтеся з проблемами ШКТ, зверніться до лікаря-гастроентеролога Тарасенка Світлани Станіславівни, щоб отримати кваліфіковану допомогу. Гастроентеролог проведе детальне обстеження, включаючи фізичний огляд та додаткові дослідження, такі як фіброгастроскопія, колоноскопія, ультразвукове дослідження та інші.

Після встановлення діагнозу гастроентеролог розробить індивідуальний план лікування, який може включати зміну способу життя, дієту, прописання лікарських препаратів або призначення процедур, таких як видалення ендополіпів або лікування виразки.

Турбота про вашу ШКТ важлива для вашого загального здоров’я та благополуччя. Лікар-гастроентеролог Тарасенко Світлана Станіславівна, з досвідом та професіоналізмом допоможе вам у вирішенні проблем ШКТ та надасть найкращі рекомендації для вашого здоров’я.

Не відкладайте візит до гастроентеролога, якщо у вас є проблеми із ШКТ. Піклуйтеся про своє здоров’я сьогодні, щоб насолоджуватися здоровим та активним життям у майбутньому.

Якщо у вас виникли додаткові запитання або потрібна консультація, зв’яжіться з нами та запишіться на прийом до доктора Тарасенка Світлани Станіславівни.

Галузь діяльності


Відгуки

Залишити відгук

Алена
Rated 5 out of 5
28 Липня, 2023

Спасибо большое за прием! Очень понравилось отношение и подход.Действительно хороший врач!

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Доброго дня. Вдячні за відгук. Раді, що у Вас залишилися позитивні враження від прийому. Бажаємо Вам міцного здоров’я та всього найкращого.

Наталья
Rated 5 out of 5
8 Липня, 2023

Профессиональный, контактный, доброжелательный, внимательный врач. Свое дело знает. Доктор осмотрела, послушала жалобы и назначила соответствующее лечение, понятно все объяснила, ответила на все мои вопросы. Порекомендовала бы ее, так как весьма грамотный специалист.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Благодарим Вас за отзыв!

Елена
Rated 5 out of 5
30 Червня, 2023

Приняли меня вовремя. Тарасенко Светлана грамотный и внимательный доктор. Я пришла на прием подготовленная по своей проблеме, со всеми результатами обследований. Я всё ей рассказала. Специалист всё прочел, разъяснил мне и назначил лечение. Я выяснила те вопросы, которые до нее не могла выяснить. Посещением я осталась очень довольна.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Елена, благодарим за отзыв! Надеемся, что каждый визит в клинику b-healthy clinic оставляет у Вас только положительное впечатление!

Полина
Rated 5 out of 5
10 Червня, 2023

Прием прошел отлично! Доктор очень доброжелательный. Она посмотрела результаты обследований. Ответы на вопросы я получила. Лечение мне не потребовалось. Обязательно обращусь к ней повторно.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Добрый день! Благодарим за отзыв!