Педіатрія

Педіатр Харків: дбайливий підхід до здоров’я вашої дитини

Педіатр Харків: дбайливий підхід до здоров’я вашої дитини


Педіатрія – це підтримка для батьків і окремий всесвіт для дитини, який відповідає за його здоров’я. У самому терміні поєднані головні аспекти цього розділу медицини – «pais» – дитина та «iatreia» – лікування. У нашому відділенні педіатрії працюють відповідальні лікарі, які люблять свої маленьких пацієнтів та стають справжнім другом для батьків.

Педіатрія – одна з найважливіших галузей медицини, бо багато хвороб зароджуються саме в дитинстві.

Педіатрія (Прайс)

 • Консультація педіатра первинна 500грн
 • Консультація педіатра повторна впродовж 1 захворювання 450грн
 • Консультація по грудному вигодовуванні 500грн
 • Онлайн консультація педіатра 500грн
 • Патронаж новонародженого 350грн
 • Виклик педіатра додому + таксі + 50% у вихідний день 1200грн

Прийом педіатра b-healthy clinic у Харкові – це спокій та впевненість у стані вашої дитини. Наші лікарі керуються доказовою та традиційною медициною при лікуванні дітей будь-якого віку, проводять огляд, дотримуючись встановлених стандартів. У нас є все необхідне для діагностування та лікування: чутливі лікарі, сучасне обладнання та маніпуляційний кабінет, вакцини. Ми також проводимо консультації онлайн та виїжджаємо на дім, якщо за певних обставин не можете відвідати клініку.

Коли необхідно відвідувати педіатра

Записаться к педиатру в Харькове необхідно для оцінки стану дитини, перевірки функціонування внутрішніх органів та своєчасного виявлення порушень. Огляд ділиться на:

 • Плановий

Протягом першого року життя профілактичні огляди малюка повинні бути регулярними – щомісяця. Після виповнення одного року консультація педіатра необхідна 2 рази на рік. На прийомі лікар оцінює загальний стан дитини та антропометричні дані. Батьки отримують цінні рекомендації.

 • Позапланові

Перед вакцинацією дитини, для отримання довідки у дитячий садок або секцію необхідно проходити огляд педіатра. Також є поняття термінової консультації лікаря. Вона може знадобитися, якщо у дитини різко підвищилася температура тіла, є нежить або кашель, головний біль, втомлюваність, порушення свідомості та інші показники порушення стану здоров’я.

Відповідальні батьки своєчасно помічають зміни у поведінці або стані дитини, які можуть бути першою ознакою будь-якої хвороби. Організм малюків істотно відрізняється від дорослого, тому у разі потреби необхідно звертатися до лікаря і не займатися самолікуванням.

Як проходить консультація педіатра

Під час відвідування лікар спілкується з батьками та дитиною, щоб визначити скарги, вивчити анамнез. Після цього проводить огляд малечі максимально обережно, щоб не викликати у неї занепокоєння та страх. Якщо є вірусні або простудні захворювання, педіатр одразу встановлює діагноз. В інших випадках призначає додаткове обстеження. Наприклад, УЗД, КТ, рентген та лабораторні дослідження.

Педіатр b-healthy clinic у Харкові допомагає у лікуванні багатьох дитячих захворювань:

 • ГРВІ, застуда, грип.
 • Захворювання органів дихальної системи, ЛОР, шлунково-кишкового тракту.
 • Інфекційні, шкірні, алергічні та паразитарні захворювання.

Запишіться до педіатра приватної клініки b-healthy clinic

У відділку педіатрії нашої клініки у Харкові працюють досвідчені лікарі, які мають понад 5 років стажу. Кожен бере на себе відповідальність за здоровий розвиток маленького пацієнта, допомагає батькам правильно доглядати за малюком та розуміти його вікові особливості.

Ми будуємо з нашими пацієнтами довірливі відносини, піклуємося про стан дітей. Нагадуємо, що ви можете пройти онлайн-консультацію або викликати лікаря-педіатра на дім, щоб отримати повноцінний огляд. Пропонуємо укласти контракт з фахівцем, який передбачає безліміт відвідувань, знижки на вакцинацію та консультацію інших лікарів. Ця пропозиція актуальна для дорослих та маленьких пацієнтів.

Якщо вам потрібна термінова допомога – запишіться на прийом педіатра за телефоном або на сайті.

Послуги у напрямку

Наші Лікарі

Відгуки

Залишити відгук

Виктория Колесник
Rated 5 out of 5
1 Жовтня, 2021

В медицинском центре b-healthy наблюдаемся с детьми у педиатра Антонины Сергеевны. Очень довольны, так как доктор внимательна, отвечает на все интересующие вопросы, серьёзно подходит к назначению лечения и контролю заболевания. Также обращались к терапевту Алене Игоревне Сигединой, которая очень компетента, сопровождает заболевание в телефонном режиме, к ней можно всегда обратиться. Также отдельное спасибо, за то, что выезжаете на дом!

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Огромное спасибо за оставленный отзыв!

Alexandra Ngo
Rated 5 out of 5
1 Вересня, 2021

Были с семьёй на приёме в этой клинике у нескольких специалистов. Очень понравилось! От администраторов до докторов, все были очень приветливы, внимательны, и, самое главное, профессионалы своего дела!

Мама делала УЗИ лёгких у доктора Биленко Натальи Александровны, нам рассказали все симптомы “понятным” языком и объяснили всю серьёзность ситуации.

Сестра была на приёме у ЛОР-врача Биленко Александра Ивановича и у пульмонолога Семеренко Анны Ивановны. Огромная благодарность этим врачам! Провели консультацию, адекватно все объяснили и назначили лечение. Также сделали малой спирографию и Анна Ивановна сразу расшифровала нам результаты исследования.

Я сдавала анализы и прививалась от гепатита. Должна сказать, цены в клинике одни из дешёвых в городе! Доктор Мальцева Антонина Сергеевна провела осмотр, рассказала какие могут быть симптомы после вакцинации и как их устранять.

Очень довольны клиникой! Будем не раз ещё приходить и рекомендовать друзьям!

P.S. На следующий день позвонили и спросили, как я себя чувствую после прививки. Приятно удивлена!

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Выражаем огромную благодарность за приятные слова благодарности нашим докторам и медицинским сёстрам!!! Очень приятно! Желаем вам крепкого здоровья!!!

Ната Пустоварова
Rated 5 out of 5
20 Липня, 2021

Сегодня были в клинике на приёме у педиатра Мальцева Антонина Сергеевна, всё понравилось, особенно внимание к каждому пациенту(с ребёнком провели примерно часа полтора),очень внимательна и как доктор супер, буду всем рекомендовать клинику, спасибо Вам огромное за теплый прием

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Спасибо!