Був на прийомі дуже задоволений прийомом. Лікар уважно вислухала, призначила лікування. Одразу на місті сдав аналізи , дуже зручно, що не треба кудись йти.
Все понравилось, особенно очень квалифицированный нефролог Котулевич Нелли Яновна
Медсестра Оксана працює на відмінно,дуже задоволена,!
Проблемна вена у дитини але вона взяла кров на аналіз дуже миттєво та безболісно для дитини!
Дуже приємно коли надається кваліфікована медична допомога. Дякую Тимофеївій Наталії Михайлівні. Вона фахівець в свої справі.
Проходили з військовослужбовцем УЗД серця,та УЗД вен нижніж кінцівок.Після чого був проведений огляд лікарем Тимофєєвою Наталією Михайлівною.Дякуємо за її професіоналізм,та сприяння в подальшому лікуванні.Приємно спілкуватися з таким лікарем і ще раз хочемо подякувати за її турботу і доброту.
Врач — 10 баллов. Два раза проходил УЗИ шеи, сердца. Отлично, доходчиво. Еще и оперативно мед. помощь оказали. В поликлинике своей слова не добьёшься о своём анализе. Мальчик, 60 лет.
Отлично прошёл приём. Всё очень скрупулёзно рассмотрено и объяснено даже на пальцах. Получил всe ответы!
Дуже задоволена клінікою.Зверталась до лікаря гінеколога, Мамед-заде Ірада Юсіф-кізі дуже уважний лікар гарний спеціаліст зручно ,що відразу після прийому можно здати аналізи і зробити УЗД компетентний дуже уважний лікар рекомендую.
Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic
Щиро дякуємо Вам за такий теплий відгук та довіру до нашої клініки
Ольга Анатоліївна – професіонал своєї справи. Дитині 1,5 роки, але прийом у лікаря пройшов спокійно та без зайвого нервування.
Дуже задоволена.
Дуже добре ставлення до пацієнтів, що є візитівкою даного медичного закладу.
Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic
Дякуємо за відгук. Приємно знати, що прийом пройшов спокійно для дитини, а ставлення нашої команди залишило хороше враження. Бажаємо вашій родині міцного здоров’я.
Хочу поблагодарить доктора Топоркову Ольгу Анатольевну за помощь моему ребенку. Очень внимательна, изучила всю историю жизни и развития ребенка вежлива, спокойна, ребенку было комфортно и интересно во время приема. Назначенное лечение очень быстро привело к выздоровлению.
Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic
Дякуємо за відгук і довіру до b-healthy clinic. Раді, що дитині було комфортно на прийомі та стало краще
Сорокін Роман Вячеславович — дуже чудовий лікар.
Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic
Дякуємо за відгук і високу оцінку. Будемо раді допомогти вам у b-healthy clinic знову, якщо виникне потреба.
Хочу від щирого серця поділитися своєю вдячністю лікарю-гінекологу Козьмук Олені Вікторівні 🤍
Це не просто лікар – це людина, яка допомогла з’явитися на світ моїй донечці. Вона неймовірно уважна, добра та чуйна. Протягом усього періоду вагітності мені було з нею максимально комфортно: вона завжди все детально пояснювала, роз’яснювала кожен момент і, що дуже важливо, дарувала внутрішній спокій та впевненість.
Олена Вікторівна завжди була на зв’язку, відповідала на всі мої питання і підтримувала в потрібні моменти. У пологовому будинку вона також проявила себе як справжній професіонал: дуже уважна, спокійна і впевнена. Все пройшло саме так, як ми планували, і наша донечка народилась у той день, який ми так чекали 🥹
Безмежно вдячна їй за професіоналізм, турботу, людяність і ті золоті руки, які допомагають з’являтися діткам на світ.
Я з радістю буду звертатися до неї й надалі, адже це той лікар, якому повністю довіряєш. Щиро рекомендую від усього серця 💫
Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic
Щиро дякуємо, що високо оцінили нашого лікаря та поділилися таким детальним відгуком. Вітаємо вашу родину з поповненням і бажаємо міцного здоров’я, спокою та щасливих днів разом. Якщо буде потреба команда b-healthy clinic завжди поруч.
Сталася така ситуація: син – підліток поскаржився на головокружіння, поміряла тиск 128/44, зателефонувала в клініку, зразу ж, без попереднього запису, без черги, через 5 хвилин, нас дуже привітно зустріли, лікар переміряв тиск, пульс, мене заспокоїв.
Безмежно вдячна!!!
Успіхів, процвітання!!!
Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic
Щиро дякуємо вам за довіру до B-Healthy Clinic. Раді, що змогли швидко зорієнтуватися та підтримати вас у хвилюючий момент. Якщо знадобиться додаткова консультація чи контроль — звертайтеся, ми завжди на зв’язку. Бажаємо вашій родині міцного здоров’я!
Пройшла УЗО нирок і сечового,а також отримала консультацію у нефролога Котулевич Н.Я.Залишила клініку з найприємнішим враженням!Щира подяка чудовим лікарям і медперсоналу за чуйне ставлення і розуміння проблем стосовно здоров’я.
Відтепер подальші консультації тільки тут.
Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic
Щиро дякуємо вам за довіру до B-Healthy Clinic. Нам дуже приємно, що ви почувалися комфортно та отримали уважне ставлення від нашої команди. Завжди раді підтримати вас у питаннях здоров’я — звертайтеся, будемо поруч.
Самий найкращий лікар❤️ вже близько 13 років з нею. Народжувала первістка у неї, наступну дитину теж тільки до неї❤️
Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic
Щиро дякуємо за вашу довіру до нашої команди та такі теплі слова. Нам дуже приємно, що ви обираєте нас протягом стількох років. Завжди будемо поруч і раді допомогти — звертайтеся, коли буде потрібно.
Була на прийомі зі своєю мамою.Дуже уважний лікар,призначив лікування,дав поради по супутнім захворюванням.Дуже задоволені лікарем!!!Однозначо рекомендую!!!
Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic
Дякуємо за довіру до b-healthy clinic. Нам приємно, що вам було комфортно під час візиту й ви залишилися задоволені якістю консультації
Дуже гарний врач, завжди на зв`язку, рекомендую всім
Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic
Дякуємо за відгук і довіру! Раді, що вам було комфортно в нашій клініці. Звертайтеся, якщо знадобиться допомога.
Чудові лікарі, медсестри, завжди привітні, професійні та досвідчені, швидкі результати аналізів, рекомендую🙏🏻
Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic
Дякуємо за рекомендацію! Раді, що вам було комфортно в b-healthy clinic. Звертайтеся, якщо знадобимося
Хочу відредагувати свій відгук
Дякую лікарю-ендокринологу, що зателефонував та відповів на ті питання, які мене хвилювали і відповідь на які, я не отримала на прийомі
Окреме дякую клініці за зворотній зв’язок, за те, що прагнете до удосконалення.
Це максимально приємно.
Будемо звертатися до вас ще
Отличный специалист.