Коваленко Олена Сергіівна

Коваленко Олена Сергіівна

Коваленко Олена Сергіївна

  • Лікар-невропатолог дитячий
5,0
Rated 5 out of 5
(1) відгуків

Вища кваліфікаційна категорія. Стаж роботи – 32 роки.


Скільки коштує консультація дитячого невропатолога, ціни на прийом дитячого невропатолога

  • Консультація дитячого невропатолога первинна
    500грн
  • Повторна консультація дитячого невропатолога
    450грн

Дитяча неврологія – це область медицини, яка постійно розвивається, і доктор Коваленко завжди стежить за новітніми технологіями та методами лікування. Вона використовує сучасне обладнання та передові методики, щоб забезпечити найкращий результат для своїх пацієнтів.

Дитячий невролог Коваленко Олена Сергіївна: Ваш супутник на шляху до здоров’я дитини

Здоров’я наших дітей – це одна з головних занепокоєнь кожного з батьків. Коли йдеться про захворювання та проблеми з нервовою системою у дітей, важливо мати можливість звернутися до кваліфікованого фахівця. Саме у цьому випадку на допомогу приходить дитячий невролог Коваленко Олена Сергіївна.

Професійний досвід та кваліфікація

Олена Сергіївна Коваленко – це видатний спеціаліст у галузі дитячої неврології. Її багатий професійний досвід і глибокі знання роблять її одним із найавторитетніших лікарів у цій галузі. Вона успішно лікує та діагностує різні неврологічні захворювання у дітей, такі як епілепсія, церебральний параліч, аутизм, гіперкінез, затримки у розвитку та багато інших.

Олена Сергіївна має унікальний підхід до кожного пацієнта. Вона розуміє, що кожна дитина унікальна, і розробляє індивідуальний план лікування, враховуючи особливості її захворювання, вік та потреби. Її чуйність та турбота про дітей надихають довіру як у батьків, так і у маленьких дітей.

Галузь діяльності


Відгуки

Залишити відгук

Валентина
Rated 5 out of 5
1 Лютого, 2024

Сподобалася ця клініка. Звертаюся не вперше.

Хочу відзначити лікаря дитячого невропатолога Коваленко Олену Сергіївну. Відразу знайшла контакт з моєю дочкою -підлітком. Дуже компетентна як спеціаліст, уважна, професіонал своєї справи. Дуже вдячна!

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Доброго дня. Вдячні за відгук.