Aпаратна діагностика

Аппаратная диагностика в Харькове | Диагностика по доступной цене

Апаратна діагностика: найточніша оцінка стану здоров’я

Визначити необхідний тип терапії для лікування будь-якої хвороби можна тільки після ретельного дослідження організму. У цьому допомагає апаратна діагностика, яку в нашому медичному центрі “b-healthy clinic” у місті Харків проводять кваліфіковані фахівці.

Для оцінки здоров’я наших пацієнтів ми використовуємо інноваційне обладнання, яке дає максимально точні результати.

Види апаратної діагностики в b-healthy clinic

Головна мета дослідження організму за допомогою обладнання – виявлення ознак захворювання на ранній стадії, навіть якщо немає помітних симптомів. Для грамотної оцінки стану здоров’я у нашому центрі проводиться:

Ультразвукова діагностика

Неінвазивний та безболісний метод діагностики, який дозволяє виявити патології в різних органах. У нашому центрі можна пройти УЗД за допомогою обладнання Philips HD 7 і Philips HD 2 з датчиком для гінекологічних досліджень.

Кольпоскопія

Обстеження із застосуванням кольпоскопа МК 300, за допомогою якого лікар оглядає шийку матки з метою виявлення передракового або ракового процесу. Апарат збільшує зону дослідження в кілька разів як мікроскоп. Під контролем кольпоскопа гінеколог може зробити забір біоматеріалу для проведення біопсії або гістологічного дослідження.

Електрокардіографія (ЕКГ)

Основний метод дослідження в кардіології, який використовується для оцінки роботи серця. У медичному центрі “b-healthy-clinic”, який знаходиться в м. Харків електрокардіографія проводиться за допомогою апарату ECG600G. Пройти ЕКГ необхідно для виявлення захворювань серцево-судинної системи: ішемії, гіпертрофії шлуночка, аритмії та ін. Разом з іншими методами дослідження, ЕКГ дозволяє поставити точний діагноз і призначити ліки або хірургічний тип лікування за необхідністю.

Отоскопія

Інформативний метод дослідження вуха, який проводиться за допомогою отоскопа: апарату з підсвічуванням і відеокамерою. Лікар досліджує стан барабанної порожнини і перетинки, вушної раковини зі збільшенням, що дозволяє побачити навіть мінімальні дефекти. Під контролем отоскопа може бути проведена біопсія або інші маніпуляції в вусі.

Риноскопія

Огляд порожнини носа, який проводиться за допомогою носового дзеркала у вигляді металевої воронки. Риноскопія є обов’язковим методом апаратної діагностики, якщо спостерігається тривала закладеність носа, носові кровотечі, порушення нюху.

Спірографія

Для перевірки стану легень проводиться спірографія за допомогою апарату GERATHERM SPIROSTIK. Головна мета – дослідити функції зовнішнього дихання. Завдяки цьому методу апаратної діагностики лікар може оцінити роботу легень, щоб визначити чи виключити патології дихальної системи.

Записуйтеся на діагностику в наш медичний центр b-healthy clinic у м. Харків

Апаратні методи діагностики не викликають дискомфорту та болю, дозволяють точно оцінити характер патології. Пам’ятайте, що вчасно виявлене захворювання – це вже великий крок до позбавлення від нього.

Наші лікарі відкриті до спілкування з пацієнтами, роблять усе, щоб перебування в медичному закладі не викликало страх і занепокоєння.

Запишіться на УЗД, ЕКГ, кольпоскопію або інші методи діагностики до центру b-healthy clinic в Харкові. Адже правило «попереджений – значить озброєний» в медицині діє на 100%.

Відгуки

Залишити відгук