Головко Оксана Вікторівна

Головко Оксана Вікторівна

Головко Оксана Вікторівна

  • Дерматовенеролог
4,9
Rated 4.9 out of 5
(10) відгуків

Лікар – дерматовенеролог. Стаж роботи більше 20 років.


Закінчила Харківський національний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа». Інтернатура 2 роки по «Дерматовенерології». Працює лікарем-дерматовенерологом більше 20 років. Присвоєна вища кваліфікаційна категорія з 2010 р.

Підвищення кваліфікації в Харківській медичній академії післядипломного навчання: Цикли – «Дерматовенерологія», «Сучасна діагностика та лікування хвороб волосся», «Біотехнологічні методи в сучасній медицині», «Сучасні питання клінічної фармакологіі», «Дерматоскопія», «Діагностика і терапія поширених захворювань шкіри та інфекцій, що передаються статевим шляхом», «Трихологія», «Медична психологія та сексологія в сімейній медицині», «PRP-терапія від а до я в естетичної медицині та тріхології», «Ефективні методикі в терапіі акне та постакне». Мастер-класс «Аллергодерматози сучасний погляд на проблему» міжнародний Європейський Університет. «Школа псоріазу» м. Київ.

Прошла навчання на робочому місці методиці діатермокоагуляції новоутворень шкіри в ХОШВД№1, методиці кріодеструкціі та електроєксцізії новоутворень шкіри в Харківським обласним клінічним онкологічним центру. Базовий курс « Біопсії шкіри», «Дерматоонкологія» Mediсal Knowledge Hub клініка «ЕвроДерм». «Дерматоскопія в рамках проекта Євромеланома м. Київ . Навчання на робочому місці в клініці Laser Medical методиці лазеролікування новоутворень шкіри та судиної патології.

Напрямок діяльності:

Діагностика та лікування хвороб шкіри (псоріаза, себорейного дерматиту, розацеї, вугрів, трофічних виразок, бешихи, екземи, атопичного дерматиту, червоного плоского лишаю, алопеції та іншіх хронічніх дерматозів. ) Лікування аллергодерматозів та кропив’янки. Діагностика та лікування інфекцій шкіри та слизових оболонок (грибкові, вірусні, мікробні та паразитарні), новоутворень шкіри, інфекцій що передаються статевим шляхом, захворювань нігтів та волосся.

Обстеження родимок методом дерматоскопії, а також дерматоскопічна діагностика усіх новоутворень шкіри ( доброякісних, злоякісних та вірусних) . Кріодеструкція , електроєксцизія та лазеролікування новоутворень шкіри ( невусов, дерматофибром,папілом, кератом, бородавок, гемангіом, контагіозних молюсків та ін.). Кріомассаж шкіри.

Галузь діяльності


Відгуки

Залишити відгук

Виктор
Rated 5 out of 5
20 Лютого, 2022

Доктор спокойно, тихо все объясняет. На приеме врач меня направила на УЗИ, дополнительное обследование, выписала направление на анализы. По итогу было назначено предварительное лечение. Приду на повторный прием.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Спасибо за хороший отзыв!

Надежда
Rated 5 out of 5
2 Лютого, 2022

Прекрасный, внимательный врач. Я не могла вылечить свою болезнь два года. Оксана Викторовна помогла мне решить проблему. Этот человек вернул меня к жизни. Я пойду к ней на вторичный прием и буду рекомендовать её. Специалиста выбирала по стажу работы и отзывам. Очень хороший доктор.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Спасибо за хороший отзыв!

Наталья
Rated 5 out of 5
10 Січня, 2022

Прием мне понравился. Я показала фото своего заболевания в период обострения. Оксана Викторовна мне подсказала, как действовать дальше, проконсультировала и дала рекомендации обратиться к гастроэнтерологу. Хороший врач. На мой взгляд, она создает впечатление грамотного и опытного специалиста.

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Спасибо за хороший отзыв!

Анна
Rated 5 out of 5
25 Грудня, 2021

Оксана Викторовна очень вежливый врач. Она осмотрела меня,проконсультировала, всё рассказала, объяснила и предложила разные варианты решения проблем. Никаких нареканий нет! Я бы обратилась к ней повторно, при необходимости и порекомендовала бы знакомым!

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Спасибо за хороший отзыв!

Сергей
Rated 5 out of 5
17 Листопада, 2021

Врач назначила мне сдачу анализов. Я остался доволен качеством приема и приду к ней на повторный прием. Вопросов после приёма у меня не осталось. Я всем порекомендую этого специалиста!

Відповідь від Медичний центр b-healthy clinic

Спасибо за хороший отзыв!